Lexus IS Coupé zřejmě bude

Japonská automobilka Lexus před rokem a půl zcela nenápadně naznačila, že by mohlo vzniknout i kupé postavené na bázi modelu IS. Od té doby uplynulo mnoho času a stále se nic nedělo.

Nyní přišla informace, že si Lexus zaregistroval ochranou známku ve Spojených státech a Kanadě na označení svých modelů IS250C, IS300C a IS350C a právě ono kouzelné písmenko „C“ značí verzi kupé.

Prozatím nejsou dostupné žádné konkrétnější informace kdy by se tato verze měla objevit na trhu, ale hovoří se o představení v první polovině příštího roku na jednom z amerických autosalonů. Vůz by měl na trhu konkurovat hlavně BMW 3 kupé, Mercedesu C kupé a Audi A5. Kupé těchto značek jsou totiž velmi oblíbená a Lexus zde tedy při absenci jakékoli jiné verze než sedanu mírně ztrácí.
 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků