Lexus IS Coupé zřejmě bude

Japonská automobilka Lexus před rokem a půl zcela nenápadně naznačila, že by mohlo vzniknout i kupé postavené na bázi modelu IS. Od té doby uplynulo mnoho času a stále se nic nedělo.

Nyní přišla informace, že si Lexus zaregistroval ochranou známku ve Spojených státech a Kanadě na označení svých modelů IS250C, IS300C a IS350C a právě ono kouzelné písmenko „C“ značí verzi kupé.

Prozatím nejsou dostupné žádné konkrétnější informace kdy by se tato verze měla objevit na trhu, ale hovoří se o představení v první polovině příštího roku na jednom z amerických autosalonů. Vůz by měl na trhu konkurovat hlavně BMW 3 kupé, Mercedesu C kupé a Audi A5. Kupé těchto značek jsou totiž velmi oblíbená a Lexus zde tedy při absenci jakékoli jiné verze než sedanu mírně ztrácí.
 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků