Lexus IS 250 X, vylepšený Japonec

Automobilka Lexus připravila speciální limitovanou edici svého modelu IS 250. Ta nabízí proti standardnímu provedení řadu sportovních a stylingových změn, které mají nabídnout více zábavy za volantem a individualistické provedení.

IS 250 X má pod kapotou stále stejný motor o stejném výkonu, ale změny jsou za předními 18" koly, kde lze najít přepracovaný podvozek a odpružení. To je více zaměřeno na podávání vyšších jízdních výkonů.

V interiéru je pak nainstalován audiosystém Mark Levinson se 14 reproduktory, navigace, parkovací asistent s kamerou, kožený interiér, sportovní sedačky a mnoho dalšího.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lexus IS 250 X
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků