10
Fotogalerie

Levné rodinné kombi a čínské MPV i pokec s vítězem Dakaru. Sledujte nový Svět motorů!

Už dnes ve 20:30 odvysílá stanice Nova Action další díl televizního Světa motorů. Co v něm uvidíte?

Televizní Svět motorů dnes opět zavítá na vaše obrazovky. Ve třetím díle třetí série se můžete těšit na testy nových aut a další zajímavosti nejen ze světa čtyř kol. A protože jsme se v minulém díle věnovali převážně elektromobilům, dneska se vydáme cestou klasiky.

Hned v první reportáži vás Honza Mička seznámí s nový Opelem Astra ST. Tento model se českým novinářům poprvé představil už na začátku loňského roku, na první redakční testy však došlo až nedávno. Novou astru u nás koupíte i s elektrickým pohonem, my se však podíváme na „starou“ dobrou klasiku v podobě naftového čtyřválec.

Michal Dokoupil je jediný člen redakce, který umí čínsky. Proto se i dnes posadí za volant čínského vozu, tentokrát rodinného MPV Dongfeng U-Tour s benzinovou patnáctistovkou a sedmi místy k sezení. Je to luxusní auto za cenu mainstreamu. Měli bychom se o něj zajímat?

Nevynecháme ani test ojetiny. Tomáš Dusil se změřil na „čtyřoký“ Mercedes-Benz třídy E, který i po letech vypadá skvěle a nestojí moc. David Šprincl vám zase poví všechno o novém pojištění vozidel, a aby toho nebylo málo, v nové rubrice VIP vyzpovídá Martina Macíka, vítěze Rallye Dakar 2024. Chybět nebude ani redakční hromotluk Martin Karlík, který vám ukáže jeden velice zajímavý autobus.

Takže nezapomeňte, dnes ve 20:30 na televizní stanici Nova Action. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit i reprízu. Po televizní premiéře každého dílu se můžete na pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Televizní Svět motorů vysílá stanice Nova Action každou středu ve 20:30. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Doporučujeme

Články odjinud