Letošní ročník Dakaru se možná pojede

Dle organizátorů každoroční pouštní rallye do Dakaru to vypadá, že se našel nahraní program. Přeci jenom sponzoři nedali miliony dolarů, aby nebyli vidět a roční vývoj týmů by také neměl přijít vniveč.

Dle všeho se letos pojede nedaleko od nás a to v Rumunsku. Náhradní Dakar by se měl odjet mezi 20. a 26. dubnem a to ve zhruba třetinové délce obvyklých tří tisíc kilometrů.

Zda se ovšem tento nápad setká s pochopením dříve přihlášených týmů není jasné a má se za to, že na tuto alternativu přistoupí jen hrstka z těch, kteří po novém roce chtěli brázdit duny Sahary.
 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků