Letošní Grand Prix v Brně vytvořila rekord v návštěvnosti

Víkendová Grand Prix v Brně se zapíše zlatým písmem do historie mistrovství světa motocyklů. Za celý víkend ji totiž navštívilo 245 039 diváků, což je absolutní rekord brněnského okruhu.

Na samotné nedělní závody se přišlo podívat 141 000 diváků, na sobotní kvalifikace 72 000 diváků a na páteční tréninky 31 000 diváků.

Jak se tedy ukazuje, česká velká cena se stává pojmem a není divu. Brněnský podnik bývá dlouhá léta hodnocen jako jeden z nejlepších podniků celého mistrovství.

V příštím roce bude navíc na jezdce čekat zcela nový povrch, který má nahradit současný, který již nepatří k nejlepším. Pokud budou čeští jezdci patřit i nadále ke špičce svých kubatur, lze očekávat opět velmi vysokou návštěvnost.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků