Letošní Grand Prix v Brně vytvořila rekord v návštěvnosti

Víkendová Grand Prix v Brně se zapíše zlatým písmem do historie mistrovství světa motocyklů. Za celý víkend ji totiž navštívilo 245 039 diváků, což je absolutní rekord brněnského okruhu.

Na samotné nedělní závody se přišlo podívat 141 000 diváků, na sobotní kvalifikace 72 000 diváků a na páteční tréninky 31 000 diváků.

Jak se tedy ukazuje, česká velká cena se stává pojmem a není divu. Brněnský podnik bývá dlouhá léta hodnocen jako jeden z nejlepších podniků celého mistrovství.

V příštím roce bude navíc na jezdce čekat zcela nový povrch, který má nahradit současný, který již nepatří k nejlepším. Pokud budou čeští jezdci patřit i nadále ke špičce svých kubatur, lze očekávat opět velmi vysokou návštěvnost.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků