Letošní Grand Prix v Brně vytvořila rekord v návštěvnosti

Víkendová Grand Prix v Brně se zapíše zlatým písmem do historie mistrovství světa motocyklů. Za celý víkend ji totiž navštívilo 245 039 diváků, což je absolutní rekord brněnského okruhu.

Na samotné nedělní závody se přišlo podívat 141 000 diváků, na sobotní kvalifikace 72 000 diváků a na páteční tréninky 31 000 diváků.

Jak se tedy ukazuje, česká velká cena se stává pojmem a není divu. Brněnský podnik bývá dlouhá léta hodnocen jako jeden z nejlepších podniků celého mistrovství.

V příštím roce bude navíc na jezdce čekat zcela nový povrch, který má nahradit současný, který již nepatří k nejlepším. Pokud budou čeští jezdci patřit i nadále ke špičce svých kubatur, lze očekávat opět velmi vysokou návštěvnost.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků