Létajíci Mini, aneb čtverný přemet závodním speciálem (video)

Nehody, které se stávají při automobilových závodech vypadají často katastroficky. Ovšem technická vyspělost závodních speciálů, bezpečnostní rám a další prvky zajistí maximální ochranu posádce. Většina nehod tak posléze poslouží jako dobrá podívaná pro fanoušky.

Jak dopadlo Mini při závodě na německém Nürburgringu si můžete prohlédnou na našem videu. Akrobatické kreace totiž patří k tomu nejlepšímu v letošním ročníku. Vcelku běžný náraz do svodidel končí v okamžiku, kdy se vůz zasekne o měkkou půdu svými pneu...

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 41 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků