Leoš Mareš nezvládl své Ferrari a sjel do příkopu

Osmadvacetiletý Leoš Mareš nezvládl v sobotu dopoledne své auto Ferrari 360 Modena. V zatáčce u Českých Budějovic dostal smyk a sjel do příkopu. Při nehodě naštěstí nikoho nezranil a při dechové zkoušce mu nebyl naměřen žádný alkohol.

Před komentátory TV Prima se známý moderátor a zpěvák schovával za keřem a odmítal celou situaci jakkoliv komentovat. Svědci nehody však poskytli jistá vodítka, jak k nehodě došlo: "Červené ferrari předjíždělo kolonu přes plnou čáru a v osudné zatáčce jsem jen viděl, jak jde auto do smyku," řekl jeden z přítomných řidičů.

Je to letos již třetí Marešova nehoda. Obě předešlé se staly na severní Moravě, první v únoru, druhá v květnu a tehdy Leoš jezdil ještě v Audi TT.

Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: iDnes.cz

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků