Leoš Mareš nezvládl své Ferrari a sjel do příkopu

Osmadvacetiletý Leoš Mareš nezvládl v sobotu dopoledne své auto Ferrari 360 Modena. V zatáčce u Českých Budějovic dostal smyk a sjel do příkopu. Při nehodě naštěstí nikoho nezranil a při dechové zkoušce mu nebyl naměřen žádný alkohol.

Před komentátory TV Prima se známý moderátor a zpěvák schovával za keřem a odmítal celou situaci jakkoliv komentovat. Svědci nehody však poskytli jistá vodítka, jak k nehodě došlo: "Červené ferrari předjíždělo kolonu přes plnou čáru a v osudné zatáčce jsem jen viděl, jak jde auto do smyku," řekl jeden z přítomných řidičů.

Je to letos již třetí Marešova nehoda. Obě předešlé se staly na severní Moravě, první v únoru, druhá v květnu a tehdy Leoš jezdil ještě v Audi TT.

Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: iDnes.cz

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků