Legendární veterány Škoda si teď můžete půjčit třeba na den. Zážitek nebude levný

Legendy 70. a 80. let českých silnic se staly ceněnou komoditou. Nyní se můžete projet a neutrácet statisíce.

Díky aplikaci HoppyGo si můžete za určitý poplatek půjčit auto přímo od majitele třeba jen na jediný den. Funguje jednoduše přes mobilní aplikaci. Stačí pár kliknutí a odjíždíte s půjčenou dodávkou, která vám pomůže se stěhováním. Stejně tak si můžete půjčit kombi na dovolenou či sportovní auto na víkend.

Krásná Toyota 2000GT se prodala za více než 20 milionů korun. Toto je její příběh

Krásná Toyota 2000GT se prodala za více než 20 milionů korun. Toto je její příběh

V HoppyGo nyní spustili půjčování ikonických českých youngtimerů ze 70. a 80. let minulého století. Pro začátek nám platforma ukazuje dva. Prvním je Škoda 110L v červené barvě, druhým pak bílá Škoda 136 Rapid. Oba vozy vlastní jeden pronajímatel, který má ve své sbírce i další kultovní modely. Vedle samotné zápůjčky vám dá k vozu i kompletní prohlídku. Vozy jsou k dispozici v Praze.

Do skladu s veterány pustili profesionála s dronem. Jeho záběry nemají obdoby

Do skladu s veterány pustili profesionála s dronem. Jeho záběry nemají obdoby

„Naše portfolio historických unikátů čítá zhruba dvě desítky vozů a vedle statických prohlídek na nejrůznějších veletrzích, autosalonech a výstavách, jsme se nyní rozhodli tyto automobily veřejnosti ještě více zpřístupnit. Kromě zapůjčení vozu na HoppyGo poskytneme zájemcům rovněž možnost podívat se také na zbytek naší sbírky včetně odborného výkladu. Kompletní sbírku našich veteránů si zájemci mohou dopředu prohlédnout na našem Instagramu veteranyskoda,“ uvedl majitel sbírky.

Škoda Popular Monte Carlo by dnes byla futuristický roadster. V očích designéra

Škoda Popular Monte Carlo by dnes byla futuristický roadster. V očích designéra

Na stránkách Vintage Collection najdete kompletní sbírku, kterou tým propůjčuje třeba pro vyhlídkové jízdy, filmování, teambuildingy, víkendové akce či k účelům focení. Rozšířením svého působení na platformu HoppyGo se tak vozy dostávají k lidem ještě blíže. Nabídku vozů najdete v galerii.

Za zapůjčení Škody 110L prostřednictvím platformy HoppyGo zaplatíte 4620 Kč za den, za Škodu 136 Rapid pak 5100 Kč za den. V ceně je zahrnuto 200 km, každý kilometr nad limit je pak zpoplatněný částkou 5 Kč. Na oba vozy platí při dlouhodobém pronájmu slevy. Za 3 a více dnů dostanete slevu 20 %, za 7 a více dnů 30 %, za 14 a více dnů 40 % a za 30 a více dnů 50 %.

Škoda

Škoda Auto je největší česká automobilka. Vychází ze společnosti Laurin & Klement založené v roce 1895, od roku 1990 je součástí skupiny Volkswagen Group.

Škoda Fabia • Škoda ScalaŠkoda Rapid • Škoda Octavia  Škoda Superb • Škoda Yeti • Škoda Kodiaq • Škoda Citigo • Škoda Kamiq • Škoda Karoq • Škoda Enyaq iV

Dacia Duster na LPG vládne všem. Byl o ni největší zájem, porazila i novou Octavii

Nejčtenější testy roku 2020

Nikde není psáno, že největší zájem musí být o pecky za miliony. Letos to v redakčních testech všem nandala Dacia Duster na LPG!

včera | Jan Mička | 157 příspěvků
TEST VW Arteon Shooting Brake 2.0 TDI DSG R-Line: Styl a komfort především

VW Arteon SB 2.0 TDI/147 kW

Že model Arteon dorazí také v provedení kombi, Volkswagen oficiálně potvrdil až loni v červnu. Shooting Brake působí takřka dokonale, ale je takový i ve skutečnosti?

17.  1.  2021 | Jan Mička | 55 příspěvků
TEST Subaru BRZ Final Edition: Devět let nás učilo tlačit na pilu. Teď už naposledy

Subaru BRZ Final Edition

Subaru již devátým rokem připomíná, že teď je ten správný čas na pořízení řidičského kupé za hodně dobré peníze. Kdo i letos zaváhá, nejspíš bude mít na nějakou dobu smůlu.

13.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 32 příspěvků