Legendární muž z Floridy opět úřadoval! Rozpáleným grilem v kufru zapálil 11 aut

Grilovat před sportovním zápasem? Proč ne… Ale to by nesměl do hry vstoupit legendární „muž z Floridy.“

V hodně velkém množství všemožných bizarních událostí figuruje takzvaný „muž z Floridy.“ Jde o kulturní fenomén, který má své vlastní fanouškové stránky, i když jde pokaždé o někoho jiného. Mezi takové (a skutečné) případy patří například „Muž z Floridy obviněn z útoku smrtící zbraní, výdejním okénkem restaurace prohodil živého aligátora.“ Nebo „Muž z Floridy nechtěl čekat na ošetření v nemocnici. Ukradl v ní sanitku a odjel domů.“ A také dále.

Poslední případ „muže z Floridy“ je také velmi zajímavý. Před zápasem amerického fotbalu mezi Dolphins a Patriots griloval na parkovišti před stadionem Hard Rock v Miami Gardens. Když měla hra začít, gril hodil do kufru a šel sledovat sportovní klání. Z parkoviště začal stoupat dým, svědkové slyšeli pukající pneumatiky. Vzniklý požár zlikvidoval jedenáct vozidel, včetně Toyoty Pirus, Lexusu RX, Nissanu Sentra a dokonce i Mercedesu-AMG S 63. Po uhašení byl v kufru jednoho z ohořelých vozů jasně vidět výše zmíněný gril.

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz je německý výrobce automobilů, autobusů, užitkových a nákladních vozů. Patří do skupiny Daimler AG.

Historie sahá až do roku 1886. Poprvé byla značka Mercedes použita na automobilu v roce 1901, jako Mercedes-Benz v roce 1926.

Mercedes-Benz třídy A • Mercedes-Benz třídy C • Mercedes-Benz třídy E • Mercedes-Benz třídy S • Mercedes-Benz CLA • Mercedes-Benz GLC • Mercedes-Benz GLB-SUV

Diskuze (1) Další článek: Caterham se chystá na své narozeniny edicemi Super Seven. Nadchnou výletníky i okruháře

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,