Legendární Dodge Viper bude ještě silnější (spy photos)

Legendární Dodge Viper bude ještě silnější (spy photos)

Vůz s vnitřním prostorem Mini a motorem z náklaďáku, tedy dnes již legendární Dodge Viper, se zřejmě dočká dalšího vylepšení. To tentokrát nebude ani tak designové jako technické. Již delší dobu víme, že Dodge chce dodat své chloubě další koně k dobru, ale kolik a jak, to zatím zůstává opředené rouškou tajemství. Jednou z "vyšetřovacích verzí" je, že motor je nyní laděn techniky britského McLarenu, který má zajistit zvýšení výkonu obrovského desetiválce až k 650 koním. Až čas napoví, jak daleko má tato verze k pravdě, pořízené obrázky z testování ale svědčí o tom, že pod kapotou Zmije se něco děje a že to nebude nic malého...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Foto © Automedia
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 8 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků