Legendární Dodge Viper bude ještě silnější (spy photos)

Legendární Dodge Viper bude ještě silnější (spy photos)

Vůz s vnitřním prostorem Mini a motorem z náklaďáku, tedy dnes již legendární Dodge Viper, se zřejmě dočká dalšího vylepšení. To tentokrát nebude ani tak designové jako technické. Již delší dobu víme, že Dodge chce dodat své chloubě další koně k dobru, ale kolik a jak, to zatím zůstává opředené rouškou tajemství. Jednou z "vyšetřovacích verzí" je, že motor je nyní laděn techniky britského McLarenu, který má zajistit zvýšení výkonu obrovského desetiválce až k 650 koním. Až čas napoví, jak daleko má tato verze k pravdě, pořízené obrázky z testování ale svědčí o tom, že pod kapotou Zmije se něco děje a že to nebude nic malého...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Foto © Automedia
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků