"Le Mans" v Průhonicích

Firma auto I.S.R. a dovozce automobilů Audi uspořádali velkou show pro příznivce rychlých kol Legendární závod 24 hodin Le Mans byl pro automobilku Audi i statisíce motoristických fanoušků z celého světa jedním z vrcholů letošní sportovní sezony.
Firma auto I.S.R. a dovozce automobilů Audi uspořádali velkou show pro příznivce rychlých kol

Legendární závod 24 hodin Le Mans byl pro automobilku Audi i statisíce motoristických fanoušků z celého světa jedním z vrcholů letošní sportovní sezony. Audi v Le Mans triumfovalo: První tři místa na stupních vítězů obsadily posádky vozů Audi R8!

Společnost auto I.S.R. z Průhonic u Prahy, jeden z autorizovaných prodejců vozů značky Audi, se s podporou dovozce těchto automobilů rozhodla uspořádat pro své klienty a přední motoristické novináře netradiční akci: Čtyřiadvacetihodinové sledování závodu v Le Mans prostřednictvím velkoplošné obrazovky v prostorách průhonického showroomu spojené s tipovací soutěží na vítěze.

Aby motorističtí novináři mohli ještě věrohodněji vychutnat atmosféru velkého závodu, byl pro ně na parkovišti před auto I.S.R. připraven týmový vytrvalostní závod - na rozdíl od pilotů v Le Mans se startovalo sice jenom s motokárami a jelo se pouze na 100 + 24 minut, ale na trati se přesto bojovalo možná urputněji než ve Francii...

V klání pěti tří- a čtyřčlenných týmů nakonec zvítězila sestava novinářů Jan Malý (Auto Hit), Antonín Šárovec (auto moto a sport) a Oldřich Švábek
(auto moto a sport), kteří stihli ujet celkem 218 kol.