"Le Mans" v Průhonicích

Firma auto I.S.R. a dovozce automobilů Audi uspořádali velkou show pro příznivce rychlých kol Legendární závod 24 hodin Le Mans byl pro automobilku Audi i statisíce motoristických fanoušků z celého světa jedním z vrcholů letošní sportovní sezony.
"Le Mans" v Průhonicích
Firma auto I.S.R. a dovozce automobilů Audi uspořádali velkou show pro příznivce rychlých kol

Legendární závod 24 hodin Le Mans byl pro automobilku Audi i statisíce motoristických fanoušků z celého světa jedním z vrcholů letošní sportovní sezony. Audi v Le Mans triumfovalo: První tři místa na stupních vítězů obsadily posádky vozů Audi R8!

Společnost auto I.S.R. z Průhonic u Prahy, jeden z autorizovaných prodejců vozů značky Audi, se s podporou dovozce těchto automobilů rozhodla uspořádat pro své klienty a přední motoristické novináře netradiční akci: Čtyřiadvacetihodinové sledování závodu v Le Mans prostřednictvím velkoplošné obrazovky v prostorách průhonického showroomu spojené s tipovací soutěží na vítěze.

Aby motorističtí novináři mohli ještě věrohodněji vychutnat atmosféru velkého závodu, byl pro ně na parkovišti před auto I.S.R. připraven týmový vytrvalostní závod - na rozdíl od pilotů v Le Mans se startovalo sice jenom s motokárami a jelo se pouze na 100 + 24 minut, ale na trati se přesto bojovalo možná urputněji než ve Francii...

V klání pěti tří- a čtyřčlenných týmů nakonec zvítězila sestava novinářů Jan Malý (Auto Hit), Antonín Šárovec (auto moto a sport) a Oldřich Švábek
(auto moto a sport), kteří stihli ujet celkem 218 kol.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 8 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 85 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků