"Le Mans" v Průhonicích

Firma auto I.S.R. a dovozce automobilů Audi uspořádali velkou show pro příznivce rychlých kol Legendární závod 24 hodin Le Mans byl pro automobilku Audi i statisíce motoristických fanoušků z celého světa jedním z vrcholů letošní sportovní sezony.
"Le Mans" v Průhonicích
Firma auto I.S.R. a dovozce automobilů Audi uspořádali velkou show pro příznivce rychlých kol

Legendární závod 24 hodin Le Mans byl pro automobilku Audi i statisíce motoristických fanoušků z celého světa jedním z vrcholů letošní sportovní sezony. Audi v Le Mans triumfovalo: První tři místa na stupních vítězů obsadily posádky vozů Audi R8!

Společnost auto I.S.R. z Průhonic u Prahy, jeden z autorizovaných prodejců vozů značky Audi, se s podporou dovozce těchto automobilů rozhodla uspořádat pro své klienty a přední motoristické novináře netradiční akci: Čtyřiadvacetihodinové sledování závodu v Le Mans prostřednictvím velkoplošné obrazovky v prostorách průhonického showroomu spojené s tipovací soutěží na vítěze.

Aby motorističtí novináři mohli ještě věrohodněji vychutnat atmosféru velkého závodu, byl pro ně na parkovišti před auto I.S.R. připraven týmový vytrvalostní závod - na rozdíl od pilotů v Le Mans se startovalo sice jenom s motokárami a jelo se pouze na 100 + 24 minut, ale na trati se přesto bojovalo možná urputněji než ve Francii...

V klání pěti tří- a čtyřčlenných týmů nakonec zvítězila sestava novinářů Jan Malý (Auto Hit), Antonín Šárovec (auto moto a sport) a Oldřich Švábek
(auto moto a sport), kteří stihli ujet celkem 218 kol.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky