LDV se přidalo k velkým slevám na vozidlech

SLEVY až 90.000,- na britská užitková vozidla LDV

Další výhradní distributor automobilů do České republiky - britské značky užitkových vozidel LDV (leyland DAF Vans) se připojil k velkým akčním slevám. Na vozy Convoy poskytuje ve své kampani slevy až 90.000,-. 

Pro všechny uživatele dodávkových vozidel je to vyjímečná šance, pořídit si robustní užitkový vůz za jedinečnou pořizovací cenu a jedinečné financování – odklad splátek 3 měsíce, splátkový prodej nebo úvěr s odpočtem DPH z celého vozu atd.

Jde z větší části o podvozky jednokabiny / dvojkabiny a dodávky Convoy o celkové hmotnosti 3500 kg. Na podvozky je možné namontovat různé druhy a délky nástaveb – valník s plachtou nebo bez zaplachtování, sklápěč, skříň.

Podvozky 3,5 t (délka nástavby až 4,1 m) jsou od 459.000,- bez DPH a dodávky 3,5 t maxi jsou za 499.000,- bez DPH.

Neváhejte, ceny vozů Convoy už nikdy nebudou nižší. Slevy jsou prodlouženy už jen do konce března. Více zjistíte na stránkách distributora LDV. 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský | 24 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků