Land Rover LRX: terénní kupé se blíží

Britská automobilka Land Rover chystá malý SUV modelu. Jeho předzvěstí je nyní zveřejněná studie LRX.

Po týdnu čekání přišla automobilka Land Rover s finální podobou studie LRX, tedy s neoficiálním SUV kupé tohoto britského výrobce terénních vozů. Studie bude představena až příští rok, ale již nyní je známé vše podstatné.

Velmi atraktivní design v sobě nese známé prvky vozů Land Rover. Hlavně přední maska s mřížkou chladiče a světlomety je hlavním prvkem, který silniční verze Land Roveru spojují.

Studie LRX se svou délkou 4 350 mm sice výrazně zaostává za svými sourozenci, ale na druhou stranu naznačuje, jakým směrem se bude automobilka ubírat s chystaným malým SUV, který by se na trhu měl objevit zhruba za rok a půl.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Land Rover LRX koncept

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků