Land Rover LRX se představí v novém černo-stříbrném laku

Nový koncept ekologického SAC (Sport Activity Coupé) od automobilky Land Rover má svůj debut již úspěšně za sebou. Veřejnosti se poprvé představil v lednu na detroitském autosalonu. Do Ženevy přijde koncept v nové černo-stříbrné barevné kombinaci a to i s několika drobnými úpravami.

Novinkou jsou některé hliníkové prvky, jež elegantně ladí s černým lakem, střešní lišty a karbonové části karoserie. Automobilka tak chtěla poukázat na to, že i vůz podobného ražení je vhodný pro individualizaci.
 
 
Nejnovější spekulace mluví o tom, že automobilka plánuje tento vůz již v blízké budoucnosti začít vyrábět. To by mohlo znamenat, že představení sériové verze by mohlo být na některém z letošních velkých autosalonů.
 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Land Rover LRX  
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků