Land Rover Freelander se dočká na sklonku roku nové generace

Oblíbené SUV britské automobilky Land Rover, model Freeladner, se dočká na podzim letošního roku v Paříži představení nové generace. Ke konci roku pak dojde k ukončení výroby stávající generace, novinka se do prodeje dostane na počátku roku příštího. Třídveřová verze by měla být vypuštěna z nabídky a Freelander by se tak měl nadále nabízet pouze v 5D provedení. Bližší informace má přinést automobilka v nejbližších dnech.

Tip: Test Land Roveru Freelander si můžete přečíst zde

Foto a ilustrace © Automedia

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků