Land Rover Defender SVX, jubilejní klasika

Pokud zkusíte vyjmenovat skutečné ikony mezi off-roady, Land Rover Defender mezi nimi těžko bude chybět. Svými terénními schopnostmi a vysokou mechanickou odolností se za roky výroby stal uznávaným vozem.

Speciální edice Defenderu SVX, kterých bude vyrobeno jen 200 kusů, přináší ovšem něco navíc. Tím navíc je myšlena hlavně výbava, která má zkomfortnit cestování.

Defender SVX je odvozen od verze 90, tedy od nejmenšího modelu. Land Rover nabídne zákazníkům jak model s pevnou střechou, tak i se skládací. Stačí si tedy vybrat.

A kde jsou ty změny? Vůz dostal sedadla Recaro s pořádným tvarováním, pokročilý audio systém, satelitní navigaci Garmin, ochranný rám kabiny a další funkční prvky, které u Defenderu nejsou jen na ozdobu.

Jelikož se jedná o ediční model s omezeným počtem kusů výroby, dostane ještě každý vůz štítek s pořadovým číslem.

Klepněte pro větší obrázek
Land Rover Defender SVX

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků