Lancia Ypsilon s designem Momo

Lancia nechystá pro frankfurtský autosalon žádnou zásadní novinku. Přiveze pouze své stavající modely v různých úpravách, které se v brzké době objeví v nabídce.

Lancia mimo další vozy představí na autosalonu společný projekt s firmou Momo, která se specializuje na výrobu doplňků. Lancia Ypsilon v této úpravě dostane pod kapotu naftový motor z produkce Fiat/GM o objemu 1.3 s přímým vstřikem o výkonu 51 kW (70 k), který dnes patří k tomu nejlepšímu, co se v oblasti malých naftových motorů dá koupit. Ypsilon v MomoDesignu dostane zvláštní metalickou oranžovou barvu, kterou budou doplňovat černé prvky. Tak jako exteriér, i interiér dozna změn v duchu MomoDesignu. Sportovní volant, sedačky, řadička nebo středový panel v imitaci karbonu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků