Lancia Ypsilon, první skica nové generace

Italská automobilka Lancia hodlá do dvou let přijít s nástupcem současného modelu Ypsilon. Tento malý luxusní vůz se navíc před nedávném začal prodávat i u nás a pokud se nic nezmění, objeví se v nabídce české Lancie i generace příští.

Tip: Představení současné generace Lancie Ypsilon nalzente zde.

Automobilka prozatím představila první oficiální skicu nové generace, ze které je vidět výrazný odkaz na tu současnou. Reálná podoba prozatím není známa, ale neočekává se nic extrémně odlišného od současného modelu.

Po stránce výbav a luxusu bude Ypsilon tvořit opět vrchol segmentu mini vozů. Špičkové zpracování, materiály, výbavy a další mají opět z tohoto vozu udělat jakýsi pomyslný vrchol v nabídkách automobilek.

Klepněte pro větší obrázek

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 14 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků