Lancer Evo X: legenda pokračuje

Na blížícím se tokijském autosalonu představi Mitsubishi pestrou paletu konceptů a novinek. Mezi ty nejdůležitější bude bezesporu patřit koncept s názvem "Concept X:EVO". Tento sportovně laděný sedan, který se má objevit na trhu v roce 2007 je předzvěstí příštího Lanceru Evo X. Koncept s délkou 4530 mm, šířkou 1830 mm a výškou 1470 mm bude pokračovat v tradici Lanceru Evo. Za posledních 13 let, co je Evo na trhu, patřilo toto vozidlo vždy k tomu nejlepšímu v daném segmentu. Nový koncept jde ještě dál a tradičně sportovní design dovedl až ke krajnosti, kdy každý detail jasně hovoří o velkém výkonu a sportovních ambicích. Na rozvoru 2650 mm je posazen dvoulitrový přeplňovaný motor s výkonem 220 kW (300 k) a náhonem na všechna kola. Výkon bude přenášet na kola o rozměru 9x20" s pneu 255/35 manuální převodovka se šesti stupni. V interiéru najdeme dekory z leštěného hliníku a také netradiční řešení sedaček, kdy v obou řadách jsou umístěny pouze anatomické sedačky s více bodovými pásy. Mimo zadní přítlačné křídlo a přední mohutnou mřížku chladiče, stojí za všimnutí zadní difusor.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků