Lamborghini opět předvádí zvukové orgie. S Urusem dovádí u ruského jezera

Supersportovní SUV s býkem ve znaku nepolevuje v ukazování svých schopností. Aktuálně řádí v Karelské republice.

Italská automobilka Lamborghini pokračuje v kampani, která si dává za cíl ukázat, že její první supersportovní SUV Urus je opravdovým víceúčelovým vozem a na nezpevněných plochách se dokonce dokáže pohybovat opravdu rychle. I když tak od premiéry uběhly již dva roky, automobilka stále šlape do pedálů a přináší nové a nové propagační materiály.

Zákazník chtěl Lamborghini dotažené do extrému. Tohle společnými silami postavili

Zákazník chtěl Lamborghini dotažené do extrému. Tohle společnými silami postavili

Naštěstí se na ně dá koukat, protože jestli něco Lamborghini umí, tak je to upoutat. Střih, kamera a režie jsou na skvělé úrovni. Samotný sound design je ale ještě o dvě třídy výš. Každé přeřazení či změnu povrchu slyšíte a cítíte. Hvězdou je ale dvakrát přeplňovaný osmiválec o výkonu 650 koní.

Lamborghini bere ve svých spotech auta na opravdu zajímavá místa. V nejnovějším videu se tak s italským SUV můžete podívat do Karelské republiky v severozápadním Rusku, kde dovádí u jezer Tolvayarvi.

Škoda Octavia byla na odpis. Ve Stalinově bunkru z ní udělali nové auto

Škoda Octavia byla na odpis. Ve Stalinově bunkru z ní udělali nové auto

Lamborghini se s modelem Urus trefilo do černého. V polovině loňského překonalo produkční milník 10.000 kusů. Tento oslavný kousek putoval právě do Ruska. Úspěch Lamborghini Urus je bezpochyby jedním z hlavních hnacích motorů SUV Ferrari. O SUV Purosangue se dozvíme více už letos.

Lamborghini

Ferruccio Lamborghini založil společnost vyrábějící sportovní automobily v roce 1963 coby konkurenta značkám, jako je Ferrari.

Po vyhlášení úpadku a změně vlastníků přešlo Lamborghini v roce 1987 pod Chrysler. Od roku 1998 ho vlastní Audi (Volkswagen Group).

Lamborghini Aventador • Lamborghini Huracán • Lamborghini Urus

TEST Subaru BRZ Final Edition: Devět let nás učilo tlačit na pilu. Teď už naposledy

Subaru BRZ Final Edition

Subaru již devátým rokem připomíná, že teď je ten správný čas na pořízení řidičského kupé za hodně dobré peníze. Kdo i letos zaváhá, nejspíš bude mít na nějakou dobu smůlu.

13.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 32 příspěvků
TEST Audi e-tron 55 quattro Sportback: Tichý a hodně nápadný žrout elektřiny

Audi e-tron 55 quattro SB

Audi e-tron jsme tu měli už předloni. Tenkrát jsme s ním vyrazili do Rakouska a zažili pár neočekávaných dobrodružství. Dnes tu máme elegantnější verzi Sportback. Do žádných akcích se ale nehrneme, mrkneme na jeho schopnosti hezky v domácích podmínkách.

10.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 118 příspěvků
Renault Captur E-Tech v dlouhodobém testu: Povedený start! Rychlík to ale není

Renault Captur E-Tech 160 (1. díl)

Testovací auta se u nás zpravidla zdrží necelý týden. S plug-in hybridním Renaultem Captur však máme troch větší plány.

8.  1.  2021 | Jan Mička | 14 příspěvků