Lamborghini Mustang, novinka z Ameriky

Italská automobilka opravdu nepředstavila nový model. To jen svět tuningu opět ukázal, že hranice se hledají jen velmi těžko.

Klasický Ford Mustang byl totiž zkřížen s Lamborghini Gallardo. Motor s pěti sty koňmi tak má své místo za předními sedačkami, jak se na Lambo patří, což je na téměř opačném konci než u klasického Mustangu.

Vůz navíc dostal i náhon na všechna kola a pokud budete pozorní, uvidíte i podobnost u zadních světel a v interiéru. Inu co by fanda Mustangu neudělal proto, aby měl pořádné auto se vzhledem této americké legendy...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Italský Mustang. A nebo americké Lambo?  Foto: Mustang News

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků