Lamborghini Mustang, novinka z Ameriky

Italská automobilka opravdu nepředstavila nový model. To jen svět tuningu opět ukázal, že hranice se hledají jen velmi těžko.

Klasický Ford Mustang byl totiž zkřížen s Lamborghini Gallardo. Motor s pěti sty koňmi tak má své místo za předními sedačkami, jak se na Lambo patří, což je na téměř opačném konci než u klasického Mustangu.

Vůz navíc dostal i náhon na všechna kola a pokud budete pozorní, uvidíte i podobnost u zadních světel a v interiéru. Inu co by fanda Mustangu neudělal proto, aby měl pořádné auto se vzhledem této americké legendy...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Italský Mustang. A nebo americké Lambo?  Foto: Mustang News

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 27 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků