Lamborghini Murcielago LP640 IMSA: poladěná žiletka

Zásadou, že tuningu není nikdy dost, se zřejmě řídili úpravci společnosti IMSA. A tak zkonstruovali sadu optického vylepšení pro již přiostřené Murcielago ve verzi LP640. Jelikož je úprav v motoru více než dost, tuner jej už nechal na pokoji a věnoval se jen zevnějšku a aerodynamice.

Tuningová sada sestává z kompletního sportovně laděného bodykitu od předního nárazníku, přes boční prahy, až po mohutnější zadní nárazník s integrovaným difuzorem. Obvykle jsou vzhledové úpravy těchto vozů velice decentní, to však u tohoto kousku určitě neplatí. Nárazník i mírně rozšířené blatníky zdobí (či spíše zohavují?) speciální karbonové výdechy, které ale výrazně napomáhají při zlepšování aerodynamiky. Pro lepší obtékání vzduchu byl optimalizován i nový zadní a přední spoiler.

Při skutečně hojném výskytu těchto aut je otázkou, jak moc půjde tato sada na odbyt. Tyto starosti už ale necháme firmě IMSA.

Klepněte pro větší obrázek
Lamborghini Murcielago LP640 IMSA

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků