Lamborghini míří do Moskvy

Lamborghini, italská sportovní automobilka, míří na ruské trhy; hodlá otevřít dvě prodejny přímo v Moskvě. Důvodem je přebytek bohatých Rusů, kterým narostl majetek díky ropném a železozpracovatelskému průmysl do miliardových výšin. Tito relativně mladí miliardáři jsou ideálními potenciálními zákazníky této automobilky; svou příležitost zde už vycítily firmy jako Bentley, Rolls-Royce či Ferrari. Lamborghini plánuje na ruském trhu prodat okolo dvaceti vozů, do roku 2010 by to měla být až stovka vozidel ročně. V loňském roce prodala Lamborghini celkem 1 592 vozů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lamborghini Gallardo

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků