Lamborghini míří do Moskvy

Lamborghini, italská sportovní automobilka, míří na ruské trhy; hodlá otevřít dvě prodejny přímo v Moskvě. Důvodem je přebytek bohatých Rusů, kterým narostl majetek díky ropném a železozpracovatelskému průmysl do miliardových výšin. Tito relativně mladí miliardáři jsou ideálními potenciálními zákazníky této automobilky; svou příležitost zde už vycítily firmy jako Bentley, Rolls-Royce či Ferrari. Lamborghini plánuje na ruském trhu prodat okolo dvaceti vozů, do roku 2010 by to měla být až stovka vozidel ročně. V loňském roce prodala Lamborghini celkem 1 592 vozů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Lamborghini Gallardo

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků