Lamborghini Huracán Sterrato dostalo jednostopého parťáka. Karbonový bicykl stojí jako malé auto

Vypadá drsňácky, má pořádné obutí do terénu, je vyrobeno z vytříbených dílů a materiálů… Akorát to není auto.

Nabízet značkové doplňky k luxusním výrobkům je tradiční přístup, kterým automobilky dopřávají svým zákazníkům něco extra. Seznamte se proto s jízdním kolem Exploro Racemax x Huracán Sterrato, inspirovaným terénní verzí italského supersportu.

Jde o ryze italský bicykl určený na šotolinu, stejně jako jeho dvoustopý vzor. Má lehký kompozitový rám a dostupný je ve velikostech 51, 54, 56 a 58. Z karbonu jsou rovněž kola s titanovými náboji, obutá do pneumatik Pirelli Cinturato Gravel.

Přehazovačka je typu Sram Red AXS, brzdy jsou kotoučové a sedlo Fizik Antares Versus Evo 00 Adaptive vám zaručí dostatečné pohodlí v terénu. Barevné provedení kopíruje terénní Lamborghini – kombinuje zlatozelenou s černou, jež doplňují vkusné červené linky. Má vzniknout méně než 2000 kusů, cena činí 340 tisíc korun.

Lamborghini

Ferruccio Lamborghini založil společnost vyrábějící sportovní automobily v roce 1963 coby konkurenta značkám, jako je Ferrari.

Po vyhlášení úpadku a změně vlastníků přešlo Lamborghini v roce 1987 pod Chrysler. Od roku 1998 ho vlastní Audi (Volkswagen Group).

Lamborghini Aventador • Lamborghini Huracán • Lamborghini Urus

Váš názor Další článek: Suzuki Jimny dostalo parádní obytnou střechu. Nestojí moc, ale instalace musí proběhnout v Japonsku

Témata článku: , , , , , , , , , ,