Lamborghini Gallardo Spyder, otevřený supersport na českém trhu (české ceny)

Otevřená verze italského sportovního vozu Gallardo Spyder se začala oficiálně prodávat na českém trhu. Pětilitrový sporťák o výkonu 383 kW (520 k) a 510 Nm dosahuje maximální rychlosti 307 km/h se staženou střechou, resp. 314 km/h při zatažené střeše. Na stovku pak zrychlí za 4,3 s.

Cena této novinky pro český trh byla stanovena na 145 600 eur bez DPH. Po započtení DPH a při dnešním kurzu koruny vás tento mazel přijde přibližně na 5 mil. Kč. Pokud takovou sumu nemáte, můžete si dopřát klasické coupé Gallardo za cenu 128 tis. eur, nebo pokud máte více, můžete si pořídit model Murcielago za 215 tis. eur (vše bez DPH).

Auto Exner, jenž je od loňského roku oficiálním prodejcem vozů Lamborghini, plánuje prodat v letošním roce 14 vozů této značky, což je proti loňským osmi celkem smělý plán.


Lamborghini Gallardo Spyder
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků