Lamborghini Embolado, hranatá budoucnost Lamba?

Luca Serafini, italský student univerzity průmyslového designu, představil svou vizi budocnosti automobilky Lamborghini. V počítači vytvořil modely, které představují nástupce modelu Gallardo, tedy malého sportovního vozu.

Návrhář se očividně držel současného stylu, kde vládnou hrany a ostré křivky. Studie Embolado tak působí velmi přesvědčivě a reálně a bez velkých změn by mohlo být okamžitě vyráběno.

Zajímavostí je také fakt, že tvůrce nezapomněl na opravdové řidiče, kteří uvítají odlehčenou a výkonnější verzi, kterou Lambo označuje jako Superleggera.

I když se jedná pouze o studii jednoho studenta, lze v ní vidět budoucnost modelů Lamborghini, která se promítne i v nástupcích současných modelů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Studie Lamborghini Embolado
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků