Lamborghini bude možná opět vyrábět legendární Miuru

Italský výrobce sportovních vozů Lamborghini zvažuje, že by mohl rozšířit svou modelovou řadu o další sportovní vůz. Na počátku roku automobilka představila studii Miura, která navazuje na legendární model stejného jména. I přes předchozí protichůdná prohlášení vedení automobilky oznámilo, že po obrovském úspěchu této studie zvažuje, že na jejím základě postaví vůz, který by vycházel z původních tvarů. Dle dostupných informací by měla být produkční verze mírně v retro stylu, zhruba tak, jako když Ford oprášil svůj model GT40.

Jak uvedlo vedení automobilky, na definitivní rozhodnutí je ještě čas, protože v následujícím roce se definitivní rozhodnutí nečeká a je odloženo na počátek příštího roku. Během té doby bude automobilka sondovat trh, zda je schopen takový model opravdu přijmout .

Tip: Představení konceptu Lamborghini Miura si můžete přečíst zde.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků