Lamborghini bude možná opět vyrábět legendární Miuru

Italský výrobce sportovních vozů Lamborghini zvažuje, že by mohl rozšířit svou modelovou řadu o další sportovní vůz. Na počátku roku automobilka představila studii Miura, která navazuje na legendární model stejného jména. I přes předchozí protichůdná prohlášení vedení automobilky oznámilo, že po obrovském úspěchu této studie zvažuje, že na jejím základě postaví vůz, který by vycházel z původních tvarů. Dle dostupných informací by měla být produkční verze mírně v retro stylu, zhruba tak, jako když Ford oprášil svůj model GT40.

Jak uvedlo vedení automobilky, na definitivní rozhodnutí je ještě čas, protože v následujícím roce se definitivní rozhodnutí nečeká a je odloženo na počátek příštího roku. Během té doby bude automobilka sondovat trh, zda je schopen takový model opravdu přijmout .

Tip: Představení konceptu Lamborghini Miura si můžete přečíst zde.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků