Lamborghini bude možná opět vyrábět legendární Miuru

Italský výrobce sportovních vozů Lamborghini zvažuje, že by mohl rozšířit svou modelovou řadu o další sportovní vůz. Na počátku roku automobilka představila studii Miura, která navazuje na legendární model stejného jména. I přes předchozí protichůdná prohlášení vedení automobilky oznámilo, že po obrovském úspěchu této studie zvažuje, že na jejím základě postaví vůz, který by vycházel z původních tvarů. Dle dostupných informací by měla být produkční verze mírně v retro stylu, zhruba tak, jako když Ford oprášil svůj model GT40.

Jak uvedlo vedení automobilky, na definitivní rozhodnutí je ještě čas, protože v následujícím roce se definitivní rozhodnutí nečeká a je odloženo na počátek příštího roku. Během té doby bude automobilka sondovat trh, zda je schopen takový model opravdu přijmout .

Tip: Představení konceptu Lamborghini Miura si můžete přečíst zde.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků