Labyrintem to teprve začíná. Rolls-Royce uvedl hru, která otestuje vaše znalosti

Rolls-Royce vydal novou mobilní hru, která se inspirovala speciální edicí modelu Wraith. Prvních deset výherců dostane zajímavý dárek.

Rolls-Royce představil před nedávnem speciální edici modelu Wraith, která má v sobě ukrytou tajnou šifru. Co šifra znamená, má v trezoru zamčené předseda představenstva automobilky. Pokud se někomu podaří ji rozluštit, dostane od automobilky blíže nespecifikovanou odměnu.

Speciální Rolls-Royce je záhada na kolech. Význam jeho kódů znají jenom dva lidé

Speciální Rolls-Royce je záhada na kolech. Význam jeho kódů znají jenom dva lidé

Tajné kódy se nacházejí na různých částech karoserie a našli byste jej i na spodní části legendární sošky Spirit of Ecstasy. V interiéru je speciální edice znát o dost víc. Kódy najdete na hlavových opěrkách i na přihrádkách dveří. Nejvíce ale zaujme podsvícená grafika na stropnici, která zobrazuje plošné počítačové spoje.

Protože záhadný vůz přitáhl pozornost nejen potenciálních zákazníků, ale i široké veřejnosti, připravila automobilka speciální mobilní hru, která se edicí Kryptos volně inspirovala. Zahrát si ji můžete i vy a stačí k tomu chytrý mobilní telefon. Klikněte na tento odkaz a po otevření už jste ve hře. Pokud otevřete odkaz na stolním počítači, budete muset přes telefon načíst QR kód.

Rolls-Royce Wraith Eagle VIII odkazuje na významnou historickou událost

Rolls-Royce Wraith Eagle VIII odkazuje na významnou historickou událost

Hra se skládá ze čtyř levelů, které postupně nabírají na obtížnosti. První úroveň je obyčejný labyrint, kde ovládáte kuličku pomocí naklápění svého zařízení (proto se to nedá hrát na počítači). Další úrovně se skládají ze série otázek, které se týkají především kryptografie neboli šifrování.

Hra byla spuštěna o pátečním poledni a prvních deset jedinců, kteří hru pokořili, dostali svou vlastní plaketu, kterou Rolls-Royce osazuje do prahů dveří svých automobilů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

dnes | Lukáš Prejzek | 7 příspěvků
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 81 příspěvků