Kvalitní zánovní vůz ihned a bez starostí

Chcete jezdit, ale nemáte dost na účtu? Nevadí. Na autosphere.cz najdete vůz i financování dle vašich možností.

Koupit ojetý vůz z autobazaru je sázkou do loterie. Můžete jezdit bez starostí, když budete mít štěstí, v opačném případě ale riskujete nemilé překvapení v podobě nečekaných servisních výdajů. Nespoléhejte na štěstí a vsaďte na značkové programy, se kterými máte jistotu, že kupujete ojetý vůz s transparentním původem i servisní historií, s certifikátem stvrzujícím technický stav vozu a s plnohodnotnou zárukou. Široký výběr kvalitních vozů najdete na webu sdružujícím značkové programy: autosphere.cz. Aktuálně zahrnuje více než 2800 vozů od 94 prodejců.

Nemůžete nebo nechcete sáhnout na váš účet pro patřičnou částku na koupi vozu? Nemusíte, a přesto si můžete pořídit zánovní vůz, za kterým se každý otočí, bude vám spolehlivě sloužit a přinášet vám jen radost. Pro většinu z ojetých vozů nabízených na autosphere.cz můžete zvolit měsíční splátky nebo operativní leasing.

Jistotu, že odjedete kvalitním a spolehlivým vozem, vám dává skutečnost, že autosphere.cz sdružuje značkové programy ojetých vozů. Jedním z nejlepších a nejdéle fungujících programů na našem trhu je Peugeot Vyzkoušené vozy. Už když před více než desetiletím začínal, vsadil na nejpřísnější kvalitativní standardy od precizní technické prohlídky každého vozu, přes vyhrazenou prodejní plochu příslušné velikosti a kvality, až po specializovaný tým vyškolených prodejců a mechaniků.

Jen o rok mladší je program koncernové značky, Citroën Select. Nabídkou kvalitních, pečlivě servisovaných vozů si získal důvěru mnoha stovek klientů. Velký zájem je například o Citroën C5 Aircross, či C3 Aircross.

Třetí francouzskou značkou patřící do stejného koncernu jako Peugeot a Citroën je luxusní a originální DS Automobiles. I tato značka se vydala cestou značkového programu ojetých vozů. Před třemi lety se tak zrodil program DS Certified. A náš tip? Impozantní DS 7 nebo stylový DS 3.

A konečně čtvrtá koncernová značka Opel spustila nedávno svůj program Opel Vyzkoušené vozy. Zde slaví úspěch zejména ikonická Astra či Grandland.

Nemusíte však procházet všechny programy a vyhledávat nejlepší nabídky. Vše, co potřebujete znát, najdete na jediném místě – na webovém portálu autosphere.cz. Zde na vás čekají pěkně pohromadě ty nejlepší obchodní příležitosti. Stránky autosphere.cz sdružují nejen všechny zmíněné značkové programy, ale i vozy dalších automobilových značek. K dispozici máte široký výběr pečlivě servisovaných zánovních vozů, z nichž každý představuje jistotu vaší bezstarostné jízdy.

TEST Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI (147 kW) DSG: Palba z černé pistole

Volkswagen Golf GTD

Po testech Volkswagenů Golf GTE a GTI tady máme tu zřejmě nejméně sportovní variantu GTD. Ačkoliv to není sporťák, svůj smysl v nabídce rozhodně má.

14.  5.  2021 | Richard Herbich | 10 příspěvků
Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Porsche Taycan Cross Turismo

Dostali jsme příležitost vyzkoušet nový přírůstek do elektrické rodiny Porsche Taycan. Je praktičtější a neztratí se ani mimo zpevněné cesty.

12.  5.  2021 | Stanislav Kolman | 5 příspěvků
TEST Subaru Forester 2.0ie-S ES Sport: Pozor, vezu rybičky!

Subaru Forester ES Sport

Subaru Forester se nyní prodává i ve verzi Sport. Nečekejte ale žádné turbohrátky, tohle je hraní si s barvičkami.

9.  5.  2021 | Vladimír Kadera | 2 příspěvky