Kupujete si Volkswagen a chcete si převzetí vozu užít?

Pokud si kupujete nový vůz značky Volkswagen a chcete si převzetí nového vozu opravdu užít, můžete si domluvit, aby se tento "obřad" odehrál přímo ve Wolfsburgu. V tamním centru VW si můžete objednat ubytování za cenu 75 eur na osobu a den s tím, že dopravu si musí zákazník také zařídit sám. To pravé ovšem přichází na konec. Při převzetí vozu se vám bude věnovat odborníci, kteří vám dokonale představí vůz, jeho ovládání a zodpoví všechny otázky. Poté již můžete nastartovat a vydat se směrem k domovu ve svém novém voze.

Přivítali byste možnost převzetí vozů v takových centrech i u jiných značek?

Klepněte pro větší obrázek
Autocentrum VW ve Wolfsburgu
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků