Kupujeme ojetý automobil

Kniha obsahuje více než 170 rad a tipů, jak si máte při nákupu automobilu správně počínat a na co si dát pozor, abyste nezaplatili víc, než je nutné.
Kupujeme ojetý automobil
S pomocí této příručky dokážete zjistit skryté závady kupovaného vozidla a odhalit, zda vozidlo nebylo havarované nebo dokonce není kradené. A aby vaše rozhodnutí bylo jednodušší, naleznete v knize i přehled nejprodávanějších automobilů včetně mnoha jejich parametrů, jako je spotřeba a druh paliva udávaný výrobcem i dosažený v běžném provozu v rámci novinářských testů, informace o nejčastějších typech motorů v naší zemi, srovnání spolehlivosti vozidel podle informací z autoklubu a pořadí automobilů podle odolnosti proti krádeži.

Kniha pamatuje i na další možná úskalí, která vás mohou potkat během vašich prvních kilometrů na silnicích – převod vozidla, zákonné i havarijní pojištění, zabezpečení proti odcizení a chování při dopravní nehodě.

Doporučená prodejní cena je 119 Kč a můžete ji zakoupit i na Internetu, na www.vltava.cz.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků