Kupujeme ojetý automobil

Kniha obsahuje více než 170 rad a tipů, jak si máte při nákupu automobilu správně počínat a na co si dát pozor, abyste nezaplatili víc, než je nutné.
Kupujeme ojetý automobil
S pomocí této příručky dokážete zjistit skryté závady kupovaného vozidla a odhalit, zda vozidlo nebylo havarované nebo dokonce není kradené. A aby vaše rozhodnutí bylo jednodušší, naleznete v knize i přehled nejprodávanějších automobilů včetně mnoha jejich parametrů, jako je spotřeba a druh paliva udávaný výrobcem i dosažený v běžném provozu v rámci novinářských testů, informace o nejčastějších typech motorů v naší zemi, srovnání spolehlivosti vozidel podle informací z autoklubu a pořadí automobilů podle odolnosti proti krádeži.

Kniha pamatuje i na další možná úskalí, která vás mohou potkat během vašich prvních kilometrů na silnicích – převod vozidla, zákonné i havarijní pojištění, zabezpečení proti odcizení a chování při dopravní nehodě.

Doporučená prodejní cena je 119 Kč a můžete ji zakoupit i na Internetu, na www.vltava.cz.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků