Kupujeme ojetý automobil

Kniha obsahuje více než 170 rad a tipů, jak si máte při nákupu automobilu správně počínat a na co si dát pozor, abyste nezaplatili víc, než je nutné.
Kupujeme ojetý automobil
S pomocí této příručky dokážete zjistit skryté závady kupovaného vozidla a odhalit, zda vozidlo nebylo havarované nebo dokonce není kradené. A aby vaše rozhodnutí bylo jednodušší, naleznete v knize i přehled nejprodávanějších automobilů včetně mnoha jejich parametrů, jako je spotřeba a druh paliva udávaný výrobcem i dosažený v běžném provozu v rámci novinářských testů, informace o nejčastějších typech motorů v naší zemi, srovnání spolehlivosti vozidel podle informací z autoklubu a pořadí automobilů podle odolnosti proti krádeži.

Kniha pamatuje i na další možná úskalí, která vás mohou potkat během vašich prvních kilometrů na silnicích – převod vozidla, zákonné i havarijní pojištění, zabezpečení proti odcizení a chování při dopravní nehodě.

Doporučená prodejní cena je 119 Kč a můžete ji zakoupit i na Internetu, na www.vltava.cz.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků