Kupte si originální limuzínu VW New Beetle

Svět limuzín se neomezuje jen na tradiční výrobce, ale čas od času se na silnicích ukáže vůz, který je opravdovým originálem. Na aukčním portálu eBay je nyní dražen Volkswagen New Beetle, který je ovšem upraven do podoby šestimístné limuzíny.

Zajímavostí je, že i přes výrazný nárůst rozměrů a tedy i hmotnosti, je pod kapotou stále stejný nesmrtelný osmiventilový dvoulitr. Jako u správné limuzíny jsou k dispozici pohodlná sedadla, televize, cd přehrávač a malý bar.

Stačí si tak nyní připravit pár dolarů a tento originál může být váš.

Tip: Pokud máte zájem, můžete se zapojit do aukce zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
VW New Beetle limo
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků