KTM X-Bow: tisíc prodaných kusů a další přibývají

Již v dubnu jsme vás informovali, že o rakouský sportovní úlet jménem KTM X-Bow je nečekaný zájem. Tehdy výrobce registroval již 600 závazných objednávek, ačkoli pro letošní rok počítal s pouhou stovkou vyrobených kusů.

Dnes má KTM takových objednávek již více než tisícovku a nezdá se, že by to bylo konečné číslo. Současně s výrobou první stovky kusů ve společnosti Dallara se tak již rozjela výroba ve společnosti Magna Steyr a letošní produkce by měla překročit 1100 kusů. Firma KTM mluví o ohromném úspěchu a dávame jí za pravdu, takový zájem snad nemohl očekávat ani ten největší optimista...

Tip: Více informací o tomto voze naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
KTM X-Bow

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků