KTM X-Bow: tisíc prodaných kusů a další přibývají

Již v dubnu jsme vás informovali, že o rakouský sportovní úlet jménem KTM X-Bow je nečekaný zájem. Tehdy výrobce registroval již 600 závazných objednávek, ačkoli pro letošní rok počítal s pouhou stovkou vyrobených kusů.

Dnes má KTM takových objednávek již více než tisícovku a nezdá se, že by to bylo konečné číslo. Současně s výrobou první stovky kusů ve společnosti Dallara se tak již rozjela výroba ve společnosti Magna Steyr a letošní produkce by měla překročit 1100 kusů. Firma KTM mluví o ohromném úspěchu a dávame jí za pravdu, takový zájem snad nemohl očekávat ani ten největší optimista...

Tip: Více informací o tomto voze naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
KTM X-Bow

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků