KTM X-Bow mění pro Brity barvu

Pokud si chcete jízdu opravdu užít a nechcete žádné kompromisy, máte na dnešním trhu jedinou možnost. Sáhnout po nějakém speciálu jako je Ariel Atom, nebo např. do nabídky společnosti KTM, která se donedávna specializovala více méně jen na motocykly.

Jenže pak přišel model X-Bow, tedy zcela otevřené auto s nízkou hmotností a vysokým výkonem. Ostatně necelých 700 kg váhy a výkon 240 koní z dovoulitrového turbo motoru se postarají o zrychlení na stovku pod 4 sekundy a hlavně vše je položeno proklatě nízko k zemi a tak i těžiště je jen těsně nad silnici.

Částečně homologovaný speciál nyní přichází na britský trh a to v bílé barvě. Doposud se X-Bow představoval ve firemní oranžové a jak to vypadá, výrobce na ni zrovna nelpí.

Klepněte pro větší obrázek
KTM X-Bow pro britský trh
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků