KTM X-Bow mění pro Brity barvu

Pokud si chcete jízdu opravdu užít a nechcete žádné kompromisy, máte na dnešním trhu jedinou možnost. Sáhnout po nějakém speciálu jako je Ariel Atom, nebo např. do nabídky společnosti KTM, která se donedávna specializovala více méně jen na motocykly.

Jenže pak přišel model X-Bow, tedy zcela otevřené auto s nízkou hmotností a vysokým výkonem. Ostatně necelých 700 kg váhy a výkon 240 koní z dovoulitrového turbo motoru se postarají o zrychlení na stovku pod 4 sekundy a hlavně vše je položeno proklatě nízko k zemi a tak i těžiště je jen těsně nad silnici.

Částečně homologovaný speciál nyní přichází na britský trh a to v bílé barvě. Doposud se X-Bow představoval ve firemní oranžové a jak to vypadá, výrobce na ni zrovna nelpí.

Klepněte pro větší obrázek
KTM X-Bow pro britský trh
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků