KTM X-Bow mění pro Brity barvu

Pokud si chcete jízdu opravdu užít a nechcete žádné kompromisy, máte na dnešním trhu jedinou možnost. Sáhnout po nějakém speciálu jako je Ariel Atom, nebo např. do nabídky společnosti KTM, která se donedávna specializovala více méně jen na motocykly.

Jenže pak přišel model X-Bow, tedy zcela otevřené auto s nízkou hmotností a vysokým výkonem. Ostatně necelých 700 kg váhy a výkon 240 koní z dovoulitrového turbo motoru se postarají o zrychlení na stovku pod 4 sekundy a hlavně vše je položeno proklatě nízko k zemi a tak i těžiště je jen těsně nad silnici.

Částečně homologovaný speciál nyní přichází na britský trh a to v bílé barvě. Doposud se X-Bow představoval ve firemní oranžové a jak to vypadá, výrobce na ni zrovna nelpí.

Klepněte pro větší obrázek
KTM X-Bow pro britský trh
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 32 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků