KTM plánuje postavit další čtyři modely

Rakouská společnost KTM finišuje s přípravami modelu X-Bow Roadster, který se představí veřejnosti již za pár dnů v Ženevě. Kromě toho ale motocyklový specialista chystá další čtyři modely, které budou ostře laděné a přímo namířené proti modelům Lotusu.

V současnosti má KTM již 2000 objednávek na X-Bow, přičemž se počítá s roční produkcí tisíc kusů. Aby vývoj nových modelů netrval tolik, budou použity stejné šasi a motor jako u X-Bow. Později se dokonce dočkáme také okruhového speciálu pro třídu GT4 Light Class.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků