Kryštof opět v ulicích: policisté kontrolují vše možné

Dnes v šest hodin ráno začala další dopravně-bezpečnostní akce typu Kryštof. Tentokrát se jmenuje akce X a potrvá celý týden. Kolem 130 tisíc příslušníků dopravní, pořádkové, kriminální, cizinecké a pohraniční policie se zaměří na dodržování stanovené rychlosti, používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů při přepravě dětí, na způsob jízdy na železničních přejezdech, dodržování povinností při přepravě nebezpečných věcí i na pátrání po hledaných osobách, věcech a odcizených vozidlech.

Například na Zlínsku se policisté zaměří (a již zaměřili) na kontrolu rychlosti v obcích a opilé řidiče. Právě na Zlínsku se totiž v minulých týdnech objevilo větší procento řidičů, kteří usedli za volant pod vlivem alkoholu. Jen krátká projížďka Zlínem a jeho okolím postačí, abyste zjistili, že se "něco" děje. Policistů je na cestách skutečně více a kontrolují řidiče, co jim síly stačí. Výsledky akce budou známy příští týden. 
 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků