Kryštof opět v ulicích: policisté kontrolují vše možné

Dnes v šest hodin ráno začala další dopravně-bezpečnostní akce typu Kryštof. Tentokrát se jmenuje akce X a potrvá celý týden. Kolem 130 tisíc příslušníků dopravní, pořádkové, kriminální, cizinecké a pohraniční policie se zaměří na dodržování stanovené rychlosti, používání bezpečnostních pásů a zádržných systémů při přepravě dětí, na způsob jízdy na železničních přejezdech, dodržování povinností při přepravě nebezpečných věcí i na pátrání po hledaných osobách, věcech a odcizených vozidlech.

Například na Zlínsku se policisté zaměří (a již zaměřili) na kontrolu rychlosti v obcích a opilé řidiče. Právě na Zlínsku se totiž v minulých týdnech objevilo větší procento řidičů, kteří usedli za volant pod vlivem alkoholu. Jen krátká projížďka Zlínem a jeho okolím postačí, abyste zjistili, že se "něco" děje. Policistů je na cestách skutečně více a kontrolují řidiče, co jim síly stačí. Výsledky akce budou známy příští týden. 
 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 15 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků