Kryštof 004 startuje: silnice plné policistů

Po intenzivních kontrolách během velikonočního období spustila policie další dopravně-bezpečnostní akci s pracovním názvem Kryštof 004. Podle vyjádření policejní mluvčí Blanky Kosinové je účelem akce všeobecný dohled nad silničním provozem. Kryštof 004 bude svým rozsahem menší než Kryštof premiérový, tuto skutečnost nicméně řidiči na cestách pravděpodobně nepostřehnou. Do akce byli nasazeni kromě dopravních policistů také kriminalisté cizinecké služby a celní správy.

Podle dostupných informací plánovala policie spuštění akce již minulý týden, jelikož informace prosákly na veřejnost, odložila začátek na dnešní den. Začátky dalších dopravně-bezpečnostních akcí, z nichž některé budou rozsahem podobné prvnímu Kryštofovi, hodlá policie tajit do poslední chvíle. Pro letošní rok policie naplánovala asi 20 celostátních dopravně-bezpečnostních akcí. Při poslední akci X zkontrolovali policisté 33 tisíc vozidel a zjistili 12 500 přestupků.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků