Toyota pomáhá zahnat nudu v karanténě. Připravila vystřihovánky pro malé i velké

Šest legendárních válečných zbarvení Toyoty si teď můžete doma slepit jako vystřihovánky. Všechny stojí na modelu GT86.

Automobilky pokračují ve snaze zabavit veřejnost, které se během krize kvůli novému koronaviru COVID-19 doporučuje nevycházet ven. Některé přicházejí s omalovánkami a můžete i navštívit muzeum z pohodlí domova. Možností je zkrátka dost.

S krácením volného času zábavnou formou teď pomáhá i Toyota. K dispozici dává šest vystřihovánek modelu GT86 v ikonických závodních polepech, se kterými se objevil na Festivalu rychlosti v Goodwoodu v roce 2015. Tenkrát značka oslavovala padesát let na anglickém trhu.

K dispozici jsou vystřihovánky GT86 s následujícími polepy: Yatabe Speed Trial 2000 GT, Shelby Toyota 2000 GT, Toyota Celica 1600 GT, se kterou jezdil Ove Andersson, IMSA GTU Toyota Celica, Castrol Toyota Celica GT-Four, Esso Ultron Tiger Toyota Supra. U každé vystřihovánky stačí kliknout na odkaz a zobrazí se vám originální PDF soubor od Toyoty.

Automobilka doporučuje vytisknout si vystřihovánku na papír o velikosti A3. Klasický formát A4 samozřejmě také dobře poslouží, jenom to s ním bude náročnější. Pak už potřebujete jenom nůžky a lepidlo a můžete se pustit do práce.

Koronavirus online

Toyota

Toyotu v roce 1937 založil Kiichiro Toyoda odštěpením od firmy svého otce. Už v roce 1936 ale stvořil první vůz, Toyodu AA.

K japonské Toyotě dnes patří i Lexus, Daihatsu a Hino Motors. Je to jedna z největších světových automobilek.

Toyota RAV4 • Toyota Aygo • Toyota Yaris • Toyota Corolla • Toyota Camry • Toyota Highlander • Toyota C-HR • Toyota Prius

Diskuze (11) Další článek: Potvrzeno: Alfa Romeo Giulietta skončí na konci roku. Nahradí ji crossover Tonale

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,