Festival rychlosti v Goodwoodu se neruší! Společně s Le Mans proběhne na podzim

Podle posledních informací to vypadá, že letos na podzim budou opravdové automobilové žně.

Nový koronavirus nedělá rozdíly a před jeho řáděním musí sklonit hlavy i nejprestižnější akce. Organizátoři tak v zájmu zachování zdraví veřejnosti odkládají či rovnou ruší jarní a rané letní akce. Jedno takové rozhodnutí čekalo i organizátory Festivalu rychlosti v Goodwoodu.

Ken Block vyváděl na panství v Goodwoodu. Opět prohnal svůj Hoonicorn

Ken Block vyváděl na panství v Goodwoodu. Opět prohnal svůj Hoonicorn

Přehlídka úžasných vozů sprintujících v závodech do vrchu na panství v britském Sussexu je něco, co každoročně láká ohromné davy lidí z celého světa. Organizátoři se rozhodli, že akci nezruší. Místo původního data (9. - 12. července) jen vyberou jiné.

Podle prvních informací, které veřejnosti sdělil sám Charles Gordon-Lennox, to vypadá na pozdní léto či začátek podzimu. Finální rozhodnutí budeme vědět během několika týdnů. Zakoupené vstupenky na původní termín zůstanou samozřejmě platné. Akce Goodwood Revival, která se zaměřuje na historické vozy, si prozatím ponechává datum od 11. do 13. září. 

Oslavy Pagani pokračují i v Goodwoodu. Nechybí prvotina a Paganiho osobní auto

Oslavy Pagani pokračují i v Goodwoodu. Nechybí prvotina a Paganiho osobní auto

Zatím to tedy vypadá, že ty největší motoristické akce zcela ovládnou podzimní termíny. Například 24 Hodin Le Mans se podle posledních informací pojede o víkendu z 19. na 20. září. Pokud vás zajímá, jak to bude s aukcí Bonhams, která se na Festivalu rychlosti koná, původní datum stále platí. Celá událost se však bude vysílat online.

Koronavirus online

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Za volantem Škody Octavia RS Combi 2.0 TSI: Kabel nechte Bruselu, berte tuhle!

Škoda Octavia RS Combi 2.0 TSI

Vyzkoušeli jsme Škodu Octavia RS. Tu správnou Škodu Octavia RS. A tady je pár důvodů, proč byste se měli zajímat právě o verzi, o které si dnes budeme povídat.

včera | Jan Mička | 73 příspěvků
Za volantem Škody Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): To nejlepší z Mladé Boleslavi?

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

S novou Škodou Octavia Scout jsme poprvé jezdili už v pondělí, o dojmy se však můžeme podělit až teď. Jak jezdí s nejsilnějším a v současnosti jediným dostupným motorem v Česku?

3.  12.  2020 | Jan Mička | 106 příspěvků
TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků