Kormoran Winter C S20

Především pro racionálně uvažující provozovatele středních a těžších skříňových dodávek celkové hmotnosti 1,5 tuny až 4,5 tuny je určena zimní pneumatika Kormoran Winter C S20, další novinka v nabídce značky Kormoran.
Kormoran Winter C S20
Tento robustní plášť se vyrábí v průměrech 14", 15" a 16", rychlostní index až N (do 140  km/h) vychází Klepněte pro větší obrázekvstříc i uživatelům, provozujícím například expresní kurýrní služby.

Díky pečlivě volené směsi a blokovému uspořádání dezénových figur s bohatým všesměrovým lamelováním vynikají pneumatiky řady Kormoran Winter C S20 výbornými trakčními vlastnostmi v hlubokém sněhu i náledí při garanci špičkové stability jízdy a bezpečnosti za deště na mokrých silnicích. Velká hloubka dezénu se odráží v dlouhé životnosti pláště, což je pro provozovatele užitkových vozů klíčový parametr. Spolu se zárukami bezpečnosti a plné mobility i v nejobtížnějších klimatických podmínkách tak cenově dostupné pláště řady Kormoran Winter C S20 představují jednu z nejzajímavějších nabídek své kategorie.

Pneumatiky řady Kormoran Winter C S20 jsou určené především pro užitkové vozy např. Renault Trafic a Master, Nissan Cargo a Trade, Ford Transit, Peugeot J5 a Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato, Mercedes-Benz Vito, Vario a Sprinter, DAF 400, Iveco Daily a Turbo Daily, Opel Campo, Volkswagen Transporter a LT a mnoho dalších.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků