Kormoran Snowpro

Osobní zimní pláště řady Kormoran Snowpro charakterizují pečlivě vyvážené vlastnosti, které je předurčují pro použití v klimatických podmínkách především v zemích střední Evropy.
Kormoran Snowpro
Značka Kormoran patří po koncernu Michelin a zákazník získá za velmi přijatelnou cenu  Klepněte pro větší obrázekplášť, který vyniká trakčními schopnostmi na zasněžených silnicích a zároveň zaručuje vysokou míru bezpečnosti při jízdách za deště.

Potěšitelné je, že stranou nezůstaly ani otázky jízdního komfortu - pneumatika Kormoran Snowpro je charakteristická velmi nízkou hlučností, což je zásluha promyšlené volby rozdílně velkých a vzájemně přesazených dezénových figur.

Tři výrazné obvodové drážky (u pneumatik Kormoran Snowpro šířky 145 a větší pak přibývají ještě dva doplňkové obvodové kanálky) zaručují perfektní odvod vody a zbytků sněhu ze stopy a zaručují tak výbornou směrovou stabilitu jízdy. Velmi bohaté lamelování dezénu pak zlepšuje záběrové i brzdné vlastnosti pneumatiky a spolu s pečlivě volenou zimní směsí podstatně snižuje riziko smyku na sněhu a náledí.

Řada osobních zimních plášťů Kormoran Snowpro zahrnuje bohatou škálu třinácti-, čtrnácti- i patnáctipalcových pneumatik rozměrů 145/80 až 195/60 a rychlostních indexů Q (do 180 km/h), a T (do 190 km/h).

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků