Kopřivnická Tatra nasadí modernější technologie

Noví majitelé kopřivnické Tatry mají s touto automobilkou velké plány. Během následujících 18 měsíců chtějí investovat přes 600 mil. korun do nových technologií. Navíc po nedávném náboru asi pěti set zaměstnanců chce rozšířit jejich počty o další dvě stovky.

Automobilce se navíc daří i prodejně. Loňských 1600 prodaných vozů chce letos navýšit až na 2500 a dle prozatímních prodejů to není nesplnitelný cíl.

Automobilka chce v budoucnosti nabídnou zákazníkům nejen velmi kvalitní a odolné vozy, ale také vozy s modernějšími technologiemi. Vedení má v plánu nabídnout dražší vozy, než ty současné. Nové modely by měly ve výrobě postupně nahradit těžké a relativně levné modely ze současného portfolia značky.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků