Kopřivnická Tatra nasadí modernější technologie

Noví majitelé kopřivnické Tatry mají s touto automobilkou velké plány. Během následujících 18 měsíců chtějí investovat přes 600 mil. korun do nových technologií. Navíc po nedávném náboru asi pěti set zaměstnanců chce rozšířit jejich počty o další dvě stovky.

Automobilce se navíc daří i prodejně. Loňských 1600 prodaných vozů chce letos navýšit až na 2500 a dle prozatímních prodejů to není nesplnitelný cíl.

Automobilka chce v budoucnosti nabídnou zákazníkům nejen velmi kvalitní a odolné vozy, ale také vozy s modernějšími technologiemi. Vedení má v plánu nabídnout dražší vozy, než ty současné. Nové modely by měly ve výrobě postupně nahradit těžké a relativně levné modely ze současného portfolia značky.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků