Kopřivnická Tatra nasadí modernější technologie

Noví majitelé kopřivnické Tatry mají s touto automobilkou velké plány. Během následujících 18 měsíců chtějí investovat přes 600 mil. korun do nových technologií. Navíc po nedávném náboru asi pěti set zaměstnanců chce rozšířit jejich počty o další dvě stovky.

Automobilce se navíc daří i prodejně. Loňských 1600 prodaných vozů chce letos navýšit až na 2500 a dle prozatímních prodejů to není nesplnitelný cíl.

Automobilka chce v budoucnosti nabídnou zákazníkům nejen velmi kvalitní a odolné vozy, ale také vozy s modernějšími technologiemi. Vedení má v plánu nabídnout dražší vozy, než ty současné. Nové modely by měly ve výrobě postupně nahradit těžké a relativně levné modely ze současného portfolia značky.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků