Konkurence pro Tatu Nano se blíží

Přehlédnout v médiích velkolepé představení extrémně levného auta od indické automobilky Tata bylo v uplynulých týdnech téměř nemožné. Vždyť nové auto za pořizovací cenu kolem 2 500 dolarů je Evropě neznámou. Do nového projektu se chystá i čínská společnost Wuling Motors, kterou částečně vlastní i koncern General Motors.

Tip: Představení superlevného vozu Tata Nano si můžete přečíst zde.

Nový extrémně levný vůz, který by měla společnost v spolupráci s GM vyrábět, je prozatím zahalen rouškou tajemství. Vycházet však bude pravděpodobně z modelu Spark, který se jen před pár týdny začal prodávat v Číně. Na co největší snížení výrobních nákladů se však samozřejmě bude muset někde ubrat. Obě společnosti však kladou velmi velký důraz na vývoj levných vozidel, která by oslovila masy lidí po celém světě. A tohle určitě nebude poslední pokus.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Spark pro čínský trh

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků