Konkurence pro Tatu Nano se blíží

Přehlédnout v médiích velkolepé představení extrémně levného auta od indické automobilky Tata bylo v uplynulých týdnech téměř nemožné. Vždyť nové auto za pořizovací cenu kolem 2 500 dolarů je Evropě neznámou. Do nového projektu se chystá i čínská společnost Wuling Motors, kterou částečně vlastní i koncern General Motors.

Tip: Představení superlevného vozu Tata Nano si můžete přečíst zde.

Nový extrémně levný vůz, který by měla společnost v spolupráci s GM vyrábět, je prozatím zahalen rouškou tajemství. Vycházet však bude pravděpodobně z modelu Spark, který se jen před pár týdny začal prodávat v Číně. Na co největší snížení výrobních nákladů se však samozřejmě bude muset někde ubrat. Obě společnosti však kladou velmi velký důraz na vývoj levných vozidel, která by oslovila masy lidí po celém světě. A tohle určitě nebude poslední pokus.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chevrolet Spark pro čínský trh

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků