Koncept Škoda Ahoj!

Škoda Auto ukázala nový koncept Ahoj!, Jasně žlutý hliněný model je velice působivý, ale jeho budoucnost je nejasná.
Koncept Škoda Ahoj!
Škoda Ahoj! byla předvedena našim německým kolegům z časopisu AutoForum. Do Mladé Boleslavi přijeli na rozhovor s Wilfriedem Bockelmannem, šéfem technického rozvoje a Thomasem Ingenlathem, šéfdesignérem společnosti.
Klepněte pro větší obrázek
Škoda Ahoj! nám může připomínat Opel Agila, Renault Kangoo či připravovaný Ford Fiesta Fushion. Wilfried Bockelmann vidí v tomto modelu logickou cestu pro pokračování vývoje značky Škoda nebo přesněji řečeno jako logické doplnění výrobního sortimentu značky. Vratislav Kulhánek naopak pouhou "hračku" a nikoliv projekt s vážným úmyslem.

Vyloučeno tedy není to, že se tvary a myšlenka konceptu Ahoj! objeví v budoucnu na pick-up vycházejícího z modelu Fabia nebo na zcela novém modelu malého terénního automobilu.

Otázky pro vás: Myslíte si, že se objeví automobil, který bude podobný konceptu Ahoj!? Bude to pick-up nebo terénní automobil či něco docela jiného?

Fotografie: Wolfgang Meier, Auto Forum
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků