Koncept Škoda Ahoj!

Škoda Auto ukázala nový koncept Ahoj!, Jasně žlutý hliněný model je velice působivý, ale jeho budoucnost je nejasná.
Koncept Škoda Ahoj!
Škoda Ahoj! byla předvedena našim německým kolegům z časopisu AutoForum. Do Mladé Boleslavi přijeli na rozhovor s Wilfriedem Bockelmannem, šéfem technického rozvoje a Thomasem Ingenlathem, šéfdesignérem společnosti.
Klepněte pro větší obrázek
Škoda Ahoj! nám může připomínat Opel Agila, Renault Kangoo či připravovaný Ford Fiesta Fushion. Wilfried Bockelmann vidí v tomto modelu logickou cestu pro pokračování vývoje značky Škoda nebo přesněji řečeno jako logické doplnění výrobního sortimentu značky. Vratislav Kulhánek naopak pouhou "hračku" a nikoliv projekt s vážným úmyslem.

Vyloučeno tedy není to, že se tvary a myšlenka konceptu Ahoj! objeví v budoucnu na pick-up vycházejícího z modelu Fabia nebo na zcela novém modelu malého terénního automobilu.

Otázky pro vás: Myslíte si, že se objeví automobil, který bude podobný konceptu Ahoj!? Bude to pick-up nebo terénní automobil či něco docela jiného?

Fotografie: Wolfgang Meier, Auto Forum
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků