Kolínská TPCA zaplatí tomu, kdo ji přivede nového zaměstnance

K velmi nezvyklému kroku se odhodlala kolínská automobilka TPCA. Poté, co nedokázala naplnit stavy klasickými prostředky, přistoupila k tomu, že vyplatí každému současnému zaměstnanci, který přivede nového, 14 000 Kč. Jedinou podmínkou je, aby nový zaměstnanec setrval minimálně tři měsíce. Tento nový krok přivedl již na sto šedesát nových pracovníků, kterým TPCA nabídl nástupní plat 17 800 Kč. Zda se konečně podaří automobilce naplnit své stavy na požadovanou výši a sníží se obrovská fluktuace, se teprve ukáže.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků