Kolik stojí škoda Roomster (+přehled výbav)

Nová Škoda Roomster, které byla věnována celá expozice automobilky v Ženevě, bude v základní výbavě s motorem 1.2 HTP 47 kW stát 339 900 Kč. S tímto motorem se Roomster nebude nabízet na některých západních trzích; např. ve Švýcarsku je základem motor 1.4 16V 63 kW, v níž bude Roomster stát u nás okolo 390 000 Kč (vycházíme z informací, kteréme máme k dispozici). Základní výbava je celkem chudá, nabízí přední a boční airbagy, ABS a posilovač řízení. Za vše ostatní si budete připlácet; např. klimatizace nebude ve standardu ani té nejvyšší verze, která se oproti zvyklostem jmenuje Comfort a ne Elegance (alespoň na českém trhu). Jména výbav jsou vůbec zvláštní: Roomster, Style, Sport a Comfort. Přesný přehled výbav najdete ve starším článku.

Tipy: Čerstvě jsme doplnili kompletní přehled výbav Roomsteru do článku s oficiálním představením vozu, přečíst si můžete také naše podrobné první dojmy z představení vozu.

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků