Kofola si vybrala Toyotu

Silnice v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, tedy v regionech, kde společnost Kofola působí, se mohou těšit na 140 zbrusu nových Toyot v jejích firemních barvách! Společnost Kofola totiž ve výběrovém řízení pro svou automobilovou stáj zvolila právě značku Toyota. Téměř dvě stovky zaměstnanců Kofoly tak budou moci brzy využívat Toyoty všech tříd - od základních verzí modelu Yaris až po manažerský Avensis.
Kofola si vybrala Toyotu

Cílem výběrového řízení společnosti Kofola bylo vybrat pro firemní vozový park takovou značku, která by poskytla široký výběr modelů automobilů a s tím spojené služby na špičkové úrovni. Kofola oslovila většinu automobilových výrobců na českém trhu. Velmi důležitým faktorem byla spolehlivost vozů, kterou si Kofola ověřovala pomocí výsledků renomovaných studií spokojenosti zákazníků. Po několika kolech výběrového řízení bylo nakonec rozhodnuto pro Toyotu, která hlavní a rozhodující požadavky jednoznačně splnila.

„Posuzovali jsme různé parametry, modelovou nabídku, spolehlivost vozů, dostupnost partnera, vstřícnost k našim specifickým požadavkům, ale i cenu vozu vzhledem k výbavě. Toyota poskytla ve všech směrech velmi vysoký standard. Proto jsme zvolili právě tuto značku,“ uvádí k výběrovému řízení René Sommer, generální ředitel Kofoly, a.s. v České republice.

Viceprezident společnosti Toyota Arthur Kipferler symbolicky předal Renému Sommerovi klíčky od prvního vozu začátkem května v Opavě. Představitelé obou společností na slavnostním setkání zhodnotili průběh výběrového řízení a projevili velkou spokojenost nad konečnými dohodami. Zdůraznili, že se jednalo o důkladné výběrové řízení, při kterém byla společnost Toyota otevřená jakýmkoliv specifickým požadavkům Kofoly. René Sommer ocenil, že se i přes dlouhá jednání podařilo dosáhnout dohody, která je pro obě strany výhodná.

Předání se účastnila též společnost Leaseplan, která bude v rámci této spolupráce zajišťovat operativní leasing. I v jejím případě se jedná o pečlivě vybraného partnera, se kterým má Kofola dlouholeté pozitivní zkušenosti.

„Během několika týdnů předáme téměř 140 vozů značky Toyota zaměstnancům Kofoly a tím definitvně odstartujeme naši spolupráci. Doufáme, že objednávka dalších vozů bude průběžně následovat i v dalších letech, kdy by měla být dokončena kompletní obměna vozového parku Kofoly. Jsme velmi potěšeni, že si nás společnost Kofola vybrala jako svého partnera a věříme, že její zaměstnanci budou při svých cestách za pracovními povinnostmi naprosto spokojeni,“ dodává Arnošt Barna, obchodní ředitel společnosti Toyota Motor Czech, spol s r.o.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

bazar

Toyota Land Cruiser 3
Rok výroby: 2004
Stav: 161 758 km
Cena: 330 000 Kč
Toyota RAV 4 2,2
Rok výroby: 2010
Stav: 132 965 km
Cena: 259 000 Kč
Toyota Avensis 2
Rok výroby: 2014
Stav: 130 394 km
Cena: 300 000 Kč
Toyota Aygo 1
Rok výroby: 2006
Stav: 118 684 km
Cena: 75 000 Kč
Toyota Avensis 2
Rok výroby: 2007
Stav: 164 465 km
Cena: 118 000 Kč
Toyota Aygo 1
Rok výroby: 2013
Stav: 69 336 km
Cena: 150 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

včera | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků