Kofola si vybrala Toyotu

Silnice v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, tedy v regionech, kde společnost Kofola působí, se mohou těšit na 140 zbrusu nových Toyot v jejích firemních barvách! Společnost Kofola totiž ve výběrovém řízení pro svou automobilovou stáj zvolila právě značku Toyota. Téměř dvě stovky zaměstnanců Kofoly tak budou moci brzy využívat Toyoty všech tříd - od základních verzí modelu Yaris až po manažerský Avensis.

Cílem výběrového řízení společnosti Kofola bylo vybrat pro firemní vozový park takovou značku, která by poskytla široký výběr modelů automobilů a s tím spojené služby na špičkové úrovni. Kofola oslovila většinu automobilových výrobců na českém trhu. Velmi důležitým faktorem byla spolehlivost vozů, kterou si Kofola ověřovala pomocí výsledků renomovaných studií spokojenosti zákazníků. Po několika kolech výběrového řízení bylo nakonec rozhodnuto pro Toyotu, která hlavní a rozhodující požadavky jednoznačně splnila.

„Posuzovali jsme různé parametry, modelovou nabídku, spolehlivost vozů, dostupnost partnera, vstřícnost k našim specifickým požadavkům, ale i cenu vozu vzhledem k výbavě. Toyota poskytla ve všech směrech velmi vysoký standard. Proto jsme zvolili právě tuto značku,“ uvádí k výběrovému řízení René Sommer, generální ředitel Kofoly, a.s. v České republice.

Viceprezident společnosti Toyota Arthur Kipferler symbolicky předal Renému Sommerovi klíčky od prvního vozu začátkem května v Opavě. Představitelé obou společností na slavnostním setkání zhodnotili průběh výběrového řízení a projevili velkou spokojenost nad konečnými dohodami. Zdůraznili, že se jednalo o důkladné výběrové řízení, při kterém byla společnost Toyota otevřená jakýmkoliv specifickým požadavkům Kofoly. René Sommer ocenil, že se i přes dlouhá jednání podařilo dosáhnout dohody, která je pro obě strany výhodná.

Předání se účastnila též společnost Leaseplan, která bude v rámci této spolupráce zajišťovat operativní leasing. I v jejím případě se jedná o pečlivě vybraného partnera, se kterým má Kofola dlouholeté pozitivní zkušenosti.

„Během několika týdnů předáme téměř 140 vozů značky Toyota zaměstnancům Kofoly a tím definitvně odstartujeme naši spolupráci. Doufáme, že objednávka dalších vozů bude průběžně následovat i v dalších letech, kdy by měla být dokončena kompletní obměna vozového parku Kofoly. Jsme velmi potěšeni, že si nás společnost Kofola vybrala jako svého partnera a věříme, že její zaměstnanci budou při svých cestách za pracovními povinnostmi naprosto spokojeni,“ dodává Arnošt Barna, obchodní ředitel společnosti Toyota Motor Czech, spol s r.o.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 61 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků