Kočkopsí smíření: Jaguar nabízí příslušenství pro převoz vašeho psa

Pokud si chcete usnadnit život se psem a máte Jaguar, v předvánočním čase Britové na trh uvádí čtveřici paketů, které by vás mohly zajímat.

Možná si vzpomínáte, jak se svým paket pro převoz psů před rokem vyrukoval Nissan. Nyní se nechal inspirovat Jaguar. I když vám při pomyšlení na čtyřnohého miláčka v kufru na mysl vytane spíš koncernově spřízněný Land Rover, "kouzlo" dnešní doby je však v tom, že praktická SUV a kombi nabízí i Jaguar.

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Speciální oddělení psího příslušenství je od značky z Coventry opravdu bohaté. Pořídit si můžete dokonce i mobilní sprchu pro opláchnutí psa před naložením. To pak realizujete pohodlně pro obě strany. Pes do auta nastoupí po lávce. Pokud z ní nemá strach...

Uvnitř zavazadelníku jej pak čeká polstrování, které oceníte při úklidu, značková miska na žrádlo a vodu či přepážka za zadními sedadly - důležitá to věc z hlediska bezpečnosti. Pro menší plemena pak nechybí ani značkový box.

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

Prvky si můžete pořídit ve čtyřech úrovních paketu. Od nejlevnějšího, který zahrnuje jen ochranu polstrování za v přepočtu 7.726 korun, až po "all-inclusive", který přijde na v přepočtu téměř 30 tisíc korun. České ceny ani uvedení těchto prvků na náš trh zatím není potvrzeno.

Minitest VW Amarok 3.0 TDI V6 4Motion Aventura: Všech pick-upů král

VW Amarok 3.0 TDI/190 kW 4M (minitest)

Volkswagen, nikoli bez souvislosti s novým emisním měřícím cyklem WLPT, pozměnil motorovou nabídku svého již deset let sloužícího pick-upu Amarok, který nyní nabízí v podstatě jediný motor. Nebojte se, jsou to dobré zprávy.

21.  3.  2019 | Petr Schnagl | 45 příspěvků
Minitest Renault Kadjar 1.3 TCe: Malé srdce, velké odhodlání

Renault Kadjar 1.3 TCe (minitest)

Kadjar se v přívalu nových crossoverů možná poněkud ztrácí. O to více ale zaujme, když začnete zkoumat, co je za tou nenápadnou fasádu. A to i malé třináctistovce navzdory, protože funguje pozoruhodně dobře.

19.  3.  2019 | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid 2WD: Napravení reputace?

Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid (minitest)

Honda se u nové generace modelu CR-V vzdala naftového motoru. Alternativou je hybrid s velice slušným výkonem 135 kW, který mě fascinoval ve více ohledech. Hlavně pak technikou.

17.  3.  2019 | Jan Mička | 37 příspěvků