Kočkopsí smíření: Jaguar nabízí příslušenství pro převoz vašeho psa

Pokud si chcete usnadnit život se psem a máte Jaguar, v předvánočním čase Britové na trh uvádí čtveřici paketů, které by vás mohly zajímat.

Možná si vzpomínáte, jak se svým paket pro převoz psů před rokem vyrukoval Nissan. Nyní se nechal inspirovat Jaguar. I když vám při pomyšlení na čtyřnohého miláčka v kufru na mysl vytane spíš koncernově spřízněný Land Rover, "kouzlo" dnešní doby je však v tom, že praktická SUV a kombi nabízí i Jaguar.

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Speciální oddělení psího příslušenství je od značky z Coventry opravdu bohaté. Pořídit si můžete dokonce i mobilní sprchu pro opláchnutí psa před naložením. To pak realizujete pohodlně pro obě strany. Pes do auta nastoupí po lávce. Pokud z ní nemá strach...

Uvnitř zavazadelníku jej pak čeká polstrování, které oceníte při úklidu, značková miska na žrádlo a vodu či přepážka za zadními sedadly - důležitá to věc z hlediska bezpečnosti. Pro menší plemena pak nechybí ani značkový box.

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

Prvky si můžete pořídit ve čtyřech úrovních paketu. Od nejlevnějšího, který zahrnuje jen ochranu polstrování za v přepočtu 7.726 korun, až po "all-inclusive", který přijde na v přepočtu téměř 30 tisíc korun. České ceny ani uvedení těchto prvků na náš trh zatím není potvrzeno.

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv-G75: Co nabídne nejlevnější zoom-zoom?

TEST Mazda 2 1.5 Skyactiv G75

Zástupce segmentu B automobilky Mazda má v Evropě opravdu tvrdou konkurenci. Co všechno dostanete za tři sta tisíc?

včera | Vladimír Kadera | 54 příspěvků
Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

20.  1.  2019 | AutoRevue.cz | 11 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky