Kočkopsí smíření: Jaguar nabízí příslušenství pro převoz vašeho psa

Pokud si chcete usnadnit život se psem a máte Jaguar, v předvánočním čase Britové na trh uvádí čtveřici paketů, které by vás mohly zajímat.

Možná si vzpomínáte, jak se svým paket pro převoz psů před rokem vyrukoval Nissan. Nyní se nechal inspirovat Jaguar. I když vám při pomyšlení na čtyřnohého miláčka v kufru na mysl vytane spíš koncernově spřízněný Land Rover, "kouzlo" dnešní doby je však v tom, že praktická SUV a kombi nabízí i Jaguar.

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Speciální oddělení psího příslušenství je od značky z Coventry opravdu bohaté. Pořídit si můžete dokonce i mobilní sprchu pro opláchnutí psa před naložením. To pak realizujete pohodlně pro obě strany. Pes do auta nastoupí po lávce. Pokud z ní nemá strach...

Uvnitř zavazadelníku jej pak čeká polstrování, které oceníte při úklidu, značková miska na žrádlo a vodu či přepážka za zadními sedadly - důležitá to věc z hlediska bezpečnosti. Pro menší plemena pak nechybí ani značkový box.

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

Prvky si můžete pořídit ve čtyřech úrovních paketu. Od nejlevnějšího, který zahrnuje jen ochranu polstrování za v přepočtu 7.726 korun, až po "all-inclusive", který přijde na v přepočtu téměř 30 tisíc korun. České ceny ani uvedení těchto prvků na náš trh zatím není potvrzeno.

Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 21 příspěvků
TEST Hyundai i30 N Fastback: Obří stádo koní v těsném výběhu

Hyundai i30 N Fastback

Vstup do světa ostrých aut se značce Hyundai povedl na výbornou již před dvěma lety. Nyní se modelová řada rozšiřuje. Bolístky zůstávají, jedna přibyla.

15.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 153 příspěvků