Kočkopsí smíření: Jaguar nabízí příslušenství pro převoz vašeho psa

Pokud si chcete usnadnit život se psem a máte Jaguar, v předvánočním čase Britové na trh uvádí čtveřici paketů, které by vás mohly zajímat.

Možná si vzpomínáte, jak se svým paket pro převoz psů před rokem vyrukoval Nissan. Nyní se nechal inspirovat Jaguar. I když vám při pomyšlení na čtyřnohého miláčka v kufru na mysl vytane spíš koncernově spřízněný Land Rover, "kouzlo" dnešní doby je však v tom, že praktická SUV a kombi nabízí i Jaguar.

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Speciální oddělení psího příslušenství je od značky z Coventry opravdu bohaté. Pořídit si můžete dokonce i mobilní sprchu pro opláchnutí psa před naložením. To pak realizujete pohodlně pro obě strany. Pes do auta nastoupí po lávce. Pokud z ní nemá strach...

Uvnitř zavazadelníku jej pak čeká polstrování, které oceníte při úklidu, značková miska na žrádlo a vodu či přepážka za zadními sedadly - důležitá to věc z hlediska bezpečnosti. Pro menší plemena pak nechybí ani značkový box.

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

Prvky si můžete pořídit ve čtyřech úrovních paketu. Od nejlevnějšího, který zahrnuje jen ochranu polstrování za v přepočtu 7.726 korun, až po "all-inclusive", který přijde na v přepočtu téměř 30 tisíc korun. České ceny ani uvedení těchto prvků na náš trh zatím není potvrzeno.

Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

dnes | Vladimír Kadera | 5 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků