Kočkopsí smíření: Jaguar nabízí příslušenství pro převoz vašeho psa

Pokud si chcete usnadnit život se psem a máte Jaguar, v předvánočním čase Britové na trh uvádí čtveřici paketů, které by vás mohly zajímat.

Možná si vzpomínáte, jak se svým paket pro převoz psů před rokem vyrukoval Nissan. Nyní se nechal inspirovat Jaguar. I když vám při pomyšlení na čtyřnohého miláčka v kufru na mysl vytane spíš koncernově spřízněný Land Rover, "kouzlo" dnešní doby je však v tom, že praktická SUV a kombi nabízí i Jaguar.

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Další odpadlík: V Ženevě nebude ani Jaguar Land Rover. Prý nemá přínos

Speciální oddělení psího příslušenství je od značky z Coventry opravdu bohaté. Pořídit si můžete dokonce i mobilní sprchu pro opláchnutí psa před naložením. To pak realizujete pohodlně pro obě strany. Pes do auta nastoupí po lávce. Pokud z ní nemá strach...

Uvnitř zavazadelníku jej pak čeká polstrování, které oceníte při úklidu, značková miska na žrádlo a vodu či přepážka za zadními sedadly - důležitá to věc z hlediska bezpečnosti. Pro menší plemena pak nechybí ani značkový box.

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

TEST První a poslední Jaguar XJR: Dědictví chuligánského šlechtice

Prvky si můžete pořídit ve čtyřech úrovních paketu. Od nejlevnějšího, který zahrnuje jen ochranu polstrování za v přepočtu 7.726 korun, až po "all-inclusive", který přijde na v přepočtu téměř 30 tisíc korun. České ceny ani uvedení těchto prvků na náš trh zatím není potvrzeno.

TEST Range Rover Evoque P250: Stojí tvrdohlavý nezmar za skoro 2 miliony?

Range Rover Evoque P250

Range Rover si prostě nedá říct a i do městského crossoveru nabízí všemožnou výbavu do terénu. Je tolik kilogramů navíc opravdu potřeba? A poradí si s tím mild-hybridní pohon?

dnes | Vladimír Kadera | 1 příspěvek
TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků