Ideální auto na dovolenou? Knaus Box Star 630 ME uloží ke spánku sedm lidí, odveze ale jen čtyři

Divoké večírky i odpočinek pro starší. Obytný vůz prostě využije snad každý, komu něco říká dobrodružství.

Zdá se, že sezóna je již v plném proudu. Kempy již pomalu začínají houstnout a pobřeží jezer a vodních nádrží se již plní nafukovacími pomůckami. Firma Knaus Boxlife tak v reakci na trend přichází s novým modelem.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Obytný vůz Knaus Box Star 630 ME je unikátní svým uspořádáním prostoru. Na půdorysu z většího Fiatu Ducato totiž dokáže ubytovat sedm lidí a ještě zbude místo na jízdní kola. Postele se navíc dají použít jako gauče, aby posádka neměla na očích neustále ložnou plochu.

Použité materiály, všudypřítomné přihrádky a všemožná chytrá řešení, jako například USB porty schované v lampičce, jsou typické pro obytné vozy. Nechybí kuchyňská linka s dřezem, ohřívač vody, zásuvky na 12V a 230V, lednička a záchod.

Řídili jsme jedinou Škodu Kodiaq pick-up. Mountiaq je drsňák a hodně překvapí

Řídili jsme jedinou Škodu Kodiaq pick-up. Mountiaq je drsňák a hodně překvapí

Pod kapotou je vznětový motor 2.3 litru s dostatečným výkonem 87 kW (118 koní). Zajímavostí je, že i když se ve voze dokáže vyspat sedm lidí, má jenom čtyři sedadla. Takže tři členy vašeho dobrodružství musíte ještě někde v kempu najít. Ale znáte to, co se stane na Orlíku, zůstane na Orlíku.

Auto začíná na částce 51.670 eur, tedy v přepočtu 1.320.000 korun. Pak si samozřejmě můžete vybrat ze spousty příplatků, jak si svůj nový obytňák zkrášlit.

 
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 120 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 24 příspěvků
Minitest Honda Civic 5D 1.0 VTEC CVT: Stačilo po 5 letech jen posypat pepřem?

Honda Civic 1.0 VTEC CVT

Japonci Hondu Civic lehce vylepšili a poslali zpět na trh se zajímavou cenou. Stačí to ale k tomu, aby vyčnívala nad konkurencí?

21.  3.  2020 | Vladimír Kadera | 125 příspěvků