Ideální auto na dovolenou? Knaus Box Star 630 ME uloží ke spánku sedm lidí, odveze ale jen čtyři

Divoké večírky i odpočinek pro starší. Obytný vůz prostě využije snad každý, komu něco říká dobrodružství.

Zdá se, že sezóna je již v plném proudu. Kempy již pomalu začínají houstnout a pobřeží jezer a vodních nádrží se již plní nafukovacími pomůckami. Firma Knaus Boxlife tak v reakci na trend přichází s novým modelem.

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Přivítejte Destination Frontier. Nissan, který má ledničku, stan a nestojí moc peněz

Obytný vůz Knaus Box Star 630 ME je unikátní svým uspořádáním prostoru. Na půdorysu z většího Fiatu Ducato totiž dokáže ubytovat sedm lidí a ještě zbude místo na jízdní kola. Postele se navíc dají použít jako gauče, aby posádka neměla na očích neustále ložnou plochu.

Použité materiály, všudypřítomné přihrádky a všemožná chytrá řešení, jako například USB porty schované v lampičce, jsou typické pro obytné vozy. Nechybí kuchyňská linka s dřezem, ohřívač vody, zásuvky na 12V a 230V, lednička a záchod.

Řídili jsme jedinou Škodu Kodiaq pick-up. Mountiaq je drsňák a hodně překvapí

Řídili jsme jedinou Škodu Kodiaq pick-up. Mountiaq je drsňák a hodně překvapí

Pod kapotou je vznětový motor 2.3 litru s dostatečným výkonem 87 kW (118 koní). Zajímavostí je, že i když se ve voze dokáže vyspat sedm lidí, má jenom čtyři sedadla. Takže tři členy vašeho dobrodružství musíte ještě někde v kempu najít. Ale znáte to, co se stane na Orlíku, zůstane na Orlíku.

Auto začíná na částce 51.670 eur, tedy v přepočtu 1.320.000 korun. Pak si samozřejmě můžete vybrat ze spousty příplatků, jak si svůj nový obytňák zkrášlit.

 
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volkswagen Grand California 680: Dovolená na Slovensku jezdící, spící

Volkswagen Grand California 680

Největší obytný Volkswagen měří na délku skoro sedm metrů, přitom ale jezdí jako klasická dodávka. Jeho schopnosti jsme vyrazili prověřit na Slovensko.

včera | Vladimír Kadera | 9 příspěvků
Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

11.  8.  2020 | Michal Dokoupil | 70 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 56 příspěvků