Kim Kardashian oblékla své Lamborghini Urus do plyše. Otřesný výsledek má účel

Populární modelka a podnikatelka použila své SUV k propagaci nové kolekce oblečení.

Kim Kardashian je celosvětová celebrita se vším, co k tomu patří. Je prozatím vdaná za slavného rappera (požádala o rozvod), stala se slavnou díky uniklé sexuální nahrávce, má svou vlastní značku oblečení i parfémů a snažila se prorazit jako herečka. Ovšem místo Oscarů si odnesla maximálně tak Zlaté maliny.

Mercedes-Benz SLR po Paris Hilton jel na běžný servis. Majitel se nestačil divit

Mercedes-Benz SLR po Paris Hilton jel na běžný servis. Majitel se nestačil divit

Dále asi není třeba ji představovat, stejně jako její supermocnou rodinu. Nás dnes bude zajímat její projekt Skims. Na tomto portále je Kardashianové ztělesnění podnikatelského ducha - prodej tvarovacího spodního prádla a oblečení. Kim nyní nachystala novou kolekci. K propagaci však přistoupila velmi netradičně.

Václav Havel a jeho auta: Husákův ZIL a Tatry nechtěl používat. Měl dobré důvody

Václav Havel a jeho auta: Husákův ZIL a Tatry nechtěl používat. Měl dobré důvody

Jestli totiž něco Kim umí, tak je to šokovat. Rozhodla se tak zabalit své Lamborghini Urus do stejného plyše, jaký je použit i na celou nejnovější kolekci. Stejně dokonce nechala potáhnout i interiér včetně palubní desky a volantu. Pak už stačilo jen nechat nastoupit fotografa, obléknout se do oblečení z nadcházející kolekce a promo je na světě.

V čem jezdít zápasníci UFC? Odpovědi najdete ve videu!

První kolekci Skims ukázala Kim v roce 2019. Portálu se daří, ale u těchto supercelebrit to není nic překvapivého, lidé by si od nich koupili snad cokoliv. Prodej nové kolekce začíná dnes a Urus bude jedním z hlavních lákadel v butiku. Nejslavnějším plyšovým autem se ale její auto asi nestane. Fanoušci filmu Blbý a blbější přesně ví, o čem je řeč.

Lamborghini

Ferruccio Lamborghini založil společnost vyrábějící sportovní automobily v roce 1963 coby konkurenta značkám, jako je Ferrari.

Po vyhlášení úpadku a změně vlastníků přešlo Lamborghini v roce 1987 pod Chrysler. Od roku 1998 ho vlastní Audi (Volkswagen Group).

Lamborghini Aventador • Lamborghini Huracán • Lamborghini Urus

První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 36 příspěvků
TEST Audi Q2 35 TFSI (110 kW) S tronic: Otázka za milion. Těžká, nebo lehká?

Audi Q2 35 TFSI S tronic

Sudá série Audi začínajících na písmeno Q se utěšeně rozrůstá. Pokud nás paměť nešálí, Q2 byla v roce 2016 vlastně první věcička značky tohoto formátu dostupná v Evropě. Pět let je v autosvětě věčnost, obstojí technika i dnes, byť po faceliftu?

20.  7.  2021 | Richard Herbich | 4 příspěvky
Minitest SsangYong Rexton 2.2 e-XDI 8AT 4x4: Levný all inclusive bez konkurence

SsangYong Rexton 2.2 e-XDI

Přestože je na našich silnicích téměř nevídáme a asi se ani nikdy neokouká, po čtyřech letech kariéry se největší SUV nejmenší korejské automobilky dočkalo modernizace. A to velmi nápadné!

15.  7.  2021 | Michal Beneš | 14 příspěvků